İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

11 Haziran 2013 Salı

Levi’s®'tan "Babalar Günü'ne" Özel Hediye Seçenekleri
Levi’s®'ın Hindistan kültüründen esinlenerek hazırladığı 2013 İlkbahar/Yaz  koleksiyonunda, babalar için birbirinden şık hediye seçenekleri bulunuyor.

Grafik baskılı veya polo t-shirtler, spor gömlekler, retro ve modern tarzlarıyla ön plana çıkan denim, chino ve kargo şortlar, bu sezon 140. yılını kutlayan efsane  Levi’s® 501® denim ve non-denim jean'ler hem spor hem de şık görünümü seven babalara hitap ediyor.

Kıyafetlerin mükemmel tamamlayıcısı olan birbirinden farklı renkte ve tarzda hazırlanan kemer, şapka ve çantalar Babalar Günü içinideal hediye alternatifleri arasında. 

Babalar Günü'ne özel bir çok hediye seçeneklerini Levi’s®  mağazalarında 59,90 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz!

Adidas'tan Babalar Günü İçin En Özel Hediye Seçenekleri‏


Adidas, Babalar Günü için en özel hediye seçeneklerini, sporu stil ile, ileri teknolojiyi ise lüksle buluşturan İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonlarında sunuyor. Adidas, bu koleksiyonlardan her 150 TL ve üzeri alışverişlere özel, Babalar Günü için belirli satış noktalarında duş jeli, deodorant ve çantadan oluşan bir set hediye ediyor.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç