İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

23 Mayıs 2013 Perşembe

Takviminize Not Edin!


Türkiye moda tasarım sektörünün, dünya moda akımlarının oluşumunda belirleyici bir “ekol” haline gelmesi vizyonuyla kurulan Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) tarafından İstanbul’da bir moda sokağı fikrinden yola çıkılarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen GalataModa Festivali, 2013 yılında ilk defa İSTANBUL SHOPPING FEST kapsamında 12-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Nişantaşı Sanat Park’ında düzenlenecek.  
Türk moda tasarımcılarının koleksiyonlarını modayı takip eden kitlelerle buluşturmak, Türk moda tasarımcıları için buluşma noktası yaratmak, moda, sanat ve tasarıma dikkat çekmek, hedefleri ile MTD (Moda Tasarımcıları Derneği) tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve ziyaretçi sayısı yüzbinlere ulaşan GalataModa Festivali’nin bu dönem 19.su gerçekleştirilecek. 19. GalataModa Festivali, Nişantaşı Sanat Parkı’nda neon konseptinde 31 tasarımcısıyla birlikte moda severleri yaz öncesi alışveriş, styling, müzik ve eğlence ile buluşmaya davet ediyor. GalataModa için limitli sayıda üretilen özel tasarımlar, sürpriz partiler modayı eğlence ile birleştirmeye hazırlanıyor…

21 Mayıs 2013 Salı

Rihanna Topshop'a Dava Açıyor


Rihanna ve ekibi Topshop firmasına bir resmini izinsiz olarak t-shirtlerin üstüne bastığı için dava açmaya hazırlanıyor. Rihanna ve Tophop'un temsilcilerinin bir süredir görüşmeleri devam ediyordu. Ancak olumlu sonuç çıkmaması üzerine Rihanna'nın ekibi dava açmaya karar vermiş.
Gelişmeleri bekleyip görücez bakalım

20 Mayıs 2013 Pazartesi

İpekyol Instagram Yarışması


İpekyol, yeni Instagram sayfası Ipekyoltr için 'mezuniyet hayalini gerçeğe dönüştür' sloganıyla keyifli bir yarışmaya düzenliyor. 

Takipçilerine 'Mezuniyet balosunun yıldızı olmaya ne dersiniz?' diye soran marka, mezuniyet hayalini çektiği fotoğrafla anlatıp #mezuniyethayalim hastag'i ile instagram'da paylşan takipçilerine, beğendikleri İpekyol gece elbiselerini hediye edecek. 

Kazananın 1 Haziran 2013'te İpekyol Facebook ve Instagram hesabından duyurulacağı yarışma, 29 Mayıs tarihine kadar devam edecek. 

Penti 2013 Plaj Koleksiyonu
BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç