İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

22 Mart 2013 Cuma

Arada Derede Ne Giysem ?

Bahar geldi cemreler düştü laylom oh hayat ne güzel yaşamak ne güzel derken havalar yine soğudu yağmurlar tekrar başladı. Hal böyle olunca gardolabın önünde harcanan mesai uzadıkça uzuyor ama karar vermek yine de zor oluyor.
İnce giysem üşür müyüm kalın giysem çok sıcak gelir mi? Etek giymeye başlasam mı çizme yerine babet olur mu? Üniversite sınavında soru çözen öğrenci stresi her sabah evden çıkmadan.
İşte bu yüzden sizleri düşündüğüm için fikir olabilecek birkaç kombin hazırladım. Umarım işinize yarar :)

20 Mart 2013 Çarşamba

BAHARI TWIGY BABETLERLE KARŞILAYIN‏

Sizde benim gibi bahar gelir gelmez ayaklarını rahatlatmak isteyip babetlere geçenlerden misiniz? Soğuk kış ayları boyunca çizme ve botların içinde perişan olan ayaklar sandaletlere geçmeden önce babaetlerle kendine gelmeli.
Bu sezon ben Twigy'nin babetlerine bayıldım. Sizinde çok beğeneceğinize eminim.

19 Mart 2013 Salı

KENDİLERİ GELMEDEN GÖZLÜKLERİ GELDİ!


Avrupa Turnesi kapsamında 31 Mayıs 2013’da Istanbul’da İnönü Stadyumu’nda  sahneye çıkacak olan RIHANNA ve 2 Mayıs 2013’de İTÜ Stadyumu’nda bir konser verecek JUSTIN BIEBER Istanbul’u sallamaya hazırlanırken, her iki ünlünün de en çok tercih ettiği gözlük markası RETROSUPERFUTURE, 2013 modelleriyle Türkiye’de satışa sunuldu…
 Elde üretilen ve dünyanın en kaliteli gözlük camı markası Carl Zeiss ile “gözlükte kalite” diyen RETROSUPERFUTURE gözlükler, 2013 modelleriyle göz kamaştırıyor.. 
 Erkek ve kadın modellerinde şık, klas aynı zamanda da spor çizgisiyle öne çıkan SUPER gözlükler, farklı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor..
 RETROSUPERFUTURE gözlükler Beymen Blender, Fashion@EYE gibi seçkin noktalarda ve shopigo.com’da satılıyor.

Yılın ilk alışveriş festivalinde Geri Sayım: Matraş Depo Günleri, 27 Mart'ta Başlıyor‏

Matraş’ın her yıl sabırsızlıkla beklenen Depo Günleri, bu yıl 27-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşmeye hazırlanıyor. Yılın ilk alışveriş festivali niteliğindeki Matraş Depo Günleri’nde deri ceket ve montlar 99 TL’den, ayakkabı ve çantalar ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç