İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Genç Tasarımcılardan Mavi'ye Özel Koleksiyon

Mavi, aksesuar kategorisinde hayata geçirdiği sürpriz işbirliğiyle yepyeni bir koleksiyona daha imza attı. Başarılı genç tasarımcı markaları Rumisu, Didem'in İzi, Minush ve Kiki's Design'ın Mavi için hazırladığı özel koleksiyonda kolye, bileklik, çanta, heybe, cüzdan, tişört ve şalların bulunduğu 29 tasarım yer alıyor. 

Rumisu loves Mavi 

Deniz Yeğin ve Pınar Yeğin kardeşler tarafından yaratılan Rumisu markasının Mavi için haırladığı koleksiyon, 3 farklı kanvas çanta, 3 şal ve 1 tişörtten oluşuyor. 


Didem'in İzi loves Mavi 

Didem'in İzi markasının yaratıcısı Didem Aras'ın Mavi için hazırladığı koleksiyonda kurukafa ve kedi tasarımlarının yanı sıra "Vay vay vay" ve "Çok mu çok güzelim" sloganlı kolyeler dikkati çekiyor. 9 kolye ve 4 bileklikten oluşan rengarenk aksesuarlar neon renkleriyle dikkat çekiyor.

Minush loves Mavi 

Minush markasının yaratıcısı Mine Atalar, koleksiyon için tasarladığı kedi ve köpek figürlü 2 çanta ve 2 heybe ile özellikle hayvanseverlerin ilgi odağı olacağa benziyor. Tasarımcının "Back to the nature" (doğaya dönüş) konseptiyle yarattığı parçalar fonksiyonellikleriyle Mavi kadınının hayatını da kolaylaştırmayı hedefliyor. 

Kiki's Design loves Mavi 

Founta Günem Şerifoğlu'nun yarattığı Kiki's Design, bu özel koleksiyonda seyahat ve para konseptli 1 çanta ve 4 cüzdan ile yer alıyor.
Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç