İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

16 Mart 2013 Cumartesi

Yaz Trendi HOLOGRAMModa haftalarında hızlıca bulaşan bu trend, ünlü moda tasarımcıları tarafından kısa süre de çanta, ayakkabı ve aksesuarda da kullanılır hale geldi. Bu fütüristik modanın başını çeken isimler ise; Bluemarin, Burberry, Hugo Boss, Hussein Chalayan, Stella McCartney, Jonathan Saunders, Proenza Schouler ve daha nicesi…
Göze batan trendlerden biri haline gelen Hologramlar,  size “uzaydan fırlamış insanlar” izlenimini verebilir. Fakat kısa sürede bu trende alışsanız, hatta gardrobunuza bulaştırsanız iyi olur. Çünkü bu trendi artık daha da sık göreceksiniz!

Hologram Trendi: Nasıl Giyilir?

Eğer hologramı kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyorsanız çok iddialı olmayın. Hologramı aksesuarlarınıza yansıtın. Böylece hem gözalıcı hem de çok fazla göze batmamış olursunuz. Topuklu bir hologram ya da mini bir cüzdan hatta belki de şık bir hologram clutchla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.
Hologramları kullanırken genellikle tercihinizi tek renklerden yana kullanın. Sadece siyah ya da sadece beyaz gibi… Bu tüm dikkatleri holograma çekmenizi ve trend hatası yapmamanızı sağlayacaktır.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç