İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

28 Aralık 2012 Cuma

HERMES'TEN 2013 YENİ YIL FİLMİ

Tüm diğer ünlü lüks moda tasarımcıları gibi Hermes’de yeni yıl için farklı bir konsept hazırladı. Mağaza vitrinlerini süsleyen ve yılbaşı için yeni bir koleksiyon hazırlamayı ihmal etmeyen moda markası en son olarak 2013 yılbaşı için bir film sundu. 

27 Aralık 2012 Perşembe

Mary Katrantzou Yılbaşı Ağacı TasarladıHer zaman simetrik desenleri ve heykelsi formlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü moda tasarımcısı Mary Katrantzou,yılbaşı için özel bir çam ağacı tasarladı.
Ünlü tasarımcı Katrantzou’nun, 2012 sonbahar-kış koleksiyonundan bir desen kullanılarak tasarladığı noel ağacı pano şeklinde oluşturulmuş.
9 Ocak tarihine kadar Londra’daki Tasarım Müzesi’nin dış cephesinde sergilenecek olan ağaca göz atmak ister misiniz?

Christian Louboutin’dan Çam Ağacı


Yılbaşı çok yaklaştı. Tüm ünlü lüks moda tasarımcıları yeni yıl için vitrinlerinin temalarını değiştirdiler. Kırmızı tabanlarıyla tüm dünyaya nam salmış Christian Louboutin vitrin süslemesinde de yine kırmızı tabanlarını kullandı. İkonik kırmızı tabanlı bir çok ayakkabısını çam ağacı formunda vitrine dizen ünlü tasarımcı Louboutin bu sayede Londra mağazasındaki vitrinini yeni yıl için hazırlamış oldu. Londra’ya yolunuz düşerse Louboutin’in bu şahane vitrinini görmeden sakın gelmeyin.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç