İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

20 Aralık 2012 Perşembe

GISELE BÜNDCHEN İÇ GİYİM KOLEKSİYONU TÜRKİYE'DE‏

Gisele, marka yüzü olduğu HOPE koleksiyonu için tasarladığı ve kendisinin de giydiği ürünlerden sonra, şimdi de kendi adını taşıyan markasını Türk kadınlarıyla buluşturdu. Gisele’in kışkırtıcı dokunuşlarını hissettirdiği tasarımlar, Türk kadınlarının güzelliğini daha da çok ortaya çıkarıyor. “Gisele Bündchen”, birbirinden çarpıcı modelleriyle yürekleri hoplatıyor. 

Soğuktan korunmanın en şık yolu Adidas By Stella McCartney Winter Koleksiyonu‏
ş sporları ve kayak sonrası aktiviteler için Stella McCartney tarafından özel olarak tasarlanan adidas by Stella McCartney Winter Koleksiyonu, tarzından taviz vermeden soğuktan korunmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

19 Aralık 2012 Çarşamba

BU KEZ DERİLER ÜSTTE

    Deri pantolonlara artık hepimiz alıştık zaten. Sanki daha önce hiç birşey giymiyorduk şimdi deri pantolonumuzla yatıp kalkıyoruz. Hal böyle olunca deriler her yanımızı sarmaya başladı. Mesela ben oldum olası deri eldiven hastasıyım. Ama bu kez konumuz eldivenler değil deri üstler.
     Şık duruyo mu derseniz evet hemde nasıl şık duruyor en basit t-shirt şekline bile deri uygulayın alıp başını gidiyor. İşte bu yüzden deri pantolonlardan sonra deri üstler de benden tam puan aldı.


18 Aralık 2012 Salı

KIŞ GELDİ NE GİYSEM
Sizde benim gibi kış gelince ne giysem derdine düşenlerden misiniz ? Öyleyse gelin yamacıma. Bir moda sever olarak bu aylardaki en önemli gayemiz hem şık olup hem üşümemek. Kat kat giyinirken giydiklerimizin birbirine uyumlu olmasına dikkat etmek. Üşümemek adına modadan , trendlerden uzak kalmamak.
Durum böyle olunca kafanız karışmasın diye size biraz yardımcı olmak istedim. İşte karşınızda benim seçtiğim kış geldi ne giysem kombinleri. Güle güle giyin. 

SONUNDA BU DA OLDU
Artık moda adına gördüğüm hiç birşey beni şaşırtamaz derken karşıma bu çıktı bir yaşıma daha girdim. Tamam moda benim için çok önemli olmazsa olmaz ama yine de bazı akımlar bana olmaz :) Moda diye körü körüne her şeyi de uygulayamam. Bu akım içinde kendimi hazır hissetmiyorum açıkçası. Yine de tam bana göreymiş diyen varsa buyrun örnekler.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç