İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

15 Aralık 2012 Cumartesi

Atıl Kutoğlu’na Devlet Onur Ödülü


Avusturya Kültür ve Sanat Bakanlığı, Türk asıllı tasarımcı Atıl Kutoğlu'na devlet onur ödülü verdi. 

Sanatıyla, batı ve doğu arasında bir kültür elçisi pozisyonunda olduğu için bu ödüle layık görüldüğü açıklanan Kutoğlu, "Türk, Osmanlı ve batı motifleriyle ürettiği koleksiyonlarını, Viyana ve İstanbul'un dışındaki büyük kentlerde de sergilemeyi hedeflediğini" kaydetti. 

Tebrikler Atıl Kutoğlu! 

Geri Dönüşümlü Kağıttan Kot!

Kotunuzun kağıttan olacağı hiç aklınıza gelir miydi? Evet kağıt, artık hayatımızda kot olarak da yer alacak... %40'ı geri dönüşümlü kağıttan dokunan bu özel denim kumaşı ile Mined, sizin için Boyfriend kesimli bir kot tasarladı. 

Boyfriend kesimli bu model özel taşlaması, yırtıkları ve tarzı ile günün her saati için uygun. Taşlanan yerlerden çıkan iplerinde kağıt dokusunu hissetmenin mümkün olduğu Paper modelini, &Style mağazaları ve enmoda.com'da bulabilirsiniz. 

14 Aralık 2012 Cuma

16. Galatamoda Festivali Başlıyor!

Türk moda tasarımcılarının koleksiyonlarını modayı takip eden kitlelerle buluşturmak, Türk moda tasarımcıları için 'süreli'bir alternatif satış ve buluşma noktası yaratmak, moda, sanat ve tasarıma dikkat çekmek, tüketicide tasarım duyarlılığını artırmak hedefleri ile MTD (Moda Tasarımcıları Derneği) tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve ziyaretçi sayısı yüzbinlere ulaşan GalataModa Festivali'nin bu dönem 16.sı düzenleniyor. 

33 tasarımcının, 27 stant ile yer alacağ festival, 20-23 Aralık tarihleri arasında Maçka Küçükçiftlik Park'ta düzenlenecek. 

Lacoste Polo of the Future

9 Aralık 2012 Pazar

ÖYLE MUTLU BİR YIL OLSUN Kİ, GÖRMEYENLER DE HİSSETSİN‏
Kendini ve sevdiklerini mutlu ederken görme engellilere de destek olmak isteyenler, yeni yıl umutlarını anlamlı bir hediye ile taçlandırıyor. Nazra Jewels kurucuları Aslınaz Kazaz ve Nadin Vanlıoğlu Taş tarafından Altı Nokta Körler Vakfı yararına tasarlanan göz temalı yüzük, bileklik ve kolyeden oluşan ve sadece www.gimora.com adresinde satışa sunulan özel onyx taşlarla bezeli göz temalı koleksiyon, 2013 yılının en özel yılbaşı hediyeleri arasında yerini alıyor.
Özge Ulusoy, Gülben Ergen, Bade İşçil, Merve Boluğur ve Özge Özpirinçci’nin yanı sıra Adriana Lima’nın da severek kullandığı birbirinden zarif takılara imzasını atan Nazra Jewels kurucuları Aslınaz Kazaz ve Nadin Vanlıoğlu Taş tasarımlarını şöyle anlattılar; “Altı Nokta Körler Vakfı yararına bu özel proje bize geldiğinde çok heyecanlandık. Göz bizim için çok zengin bir ilham kaynağı… Burada göz temasını geleneksel motiflerimizle yorumlamak istedik. Tasarımımızda kullandığımız onyx taşlar ile siyahın asaletini, göz sembolü ile de gücünü yaratıcılıktan alan diğer duyularla görme biçimlerini aktarmaya çalıştık. Bu özel koleksiyon ile iyilik ve güzelliği paylaşan insanlara yeni yılın mutluluk getireceğine inanıyoruz.”dediler. 
Satışlarından elde edilen karın tamamı Altı Nokta Körler Vakfı’na bağışlanacak olan şık Nazra Jewels özel koleksiyonuwww.gimora.com adresinden satın alınabiliyor.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç