İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

8 Aralık 2012 Cumartesi

Penti Soruyor: Türkiye’nin Bu Yıl Rengi Ne Olacak ?Penti, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği Dilek Ağacı uygulamasını bu yıl daha da büyüterek, 40 AVM, 150  mağazaya yayarak devam ettiriyor. Penti mağazalarında ve AVM’lerde bulunan, Penti Dilek Ağaçları, yeni yıl dilekleriyle renkleniyor. Ayrıca mağazalardaki Dilek Ağaçları online ortama da taşınıyor. 10 Aralık tarihinden itibaren apps.facebook.com/pentidilekagaci ve facebook.com/penticorap sayfasını ziyaret edenler, hem kendi hem de arkadaşları için istediğini diliyor. Dilekler, Türkiye’nin Dilek Haritası’nı renklendiriyor.  
Penti tarafından AVM ve mağazalar için, her biri farklı renkte dileği sembolize eden toplam 100.000 metre kurdele hazırlandı. Bu kurdeleler renklerine göre; aşk, iş, para, eğitim, sağlık, barış dileklerini içeriyor. Penti’nin facebook hesabı üzerinden dilek dileyen her 100. kişi, hediye çorap kazanıyor. Dilek ağacı kurdeleleri renklerindeki hediye çoraplar  aynı zamanda Penti’nin hediye kazanan kişi için dileğini simgeliyor.  

2012 yılında Penti Dilek Ağacı’nda; İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Adana ve Antalya'da en çok "aşk", İzmir'de "para", Van, Hakkari, Şırnak, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Elazığ ve Manisa'da ise "barış" dilendi.

TWIGY’DEN HEDİYE BALONU


Yeni yıla girerken Twigy, size sihirli bir hediye balonu uzatıyor ve güzel bir dileğin gerçekleşmesini sağlıyor. Bu dileğin gerçekleşmesi için yapmanız gerekenler ise son derece eğlenceli.
“En güzel yılbaşı evde kutlanandır” diyerek, evdeki en eğlenceli Twigy hallerinizin fotoğrafını çekip, Twigy Facebook sayfasına yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. ‘Evlere Şenlik Yarışma’ya son katılım tarihi 21 Aralık.
Özel jüri kararıyla seçilecek, yaratıcılığını konuşturup fotoğraf gönderen ilk üç finalist iPad, iPhone 4S ve iPod kazanma imkanına sahip olacak. Ayrıca en çok oy alan ve oy veren 15’er kişiye de Twigy terlik seti hediye edilecek. Kazanan talihliler Twigy Facebook sayfasından açıklanacak. Geç kalmadan yarışmaya katılın, yeni yıl dileğiniz gerçek olsun…

7 Aralık 2012 Cuma

DERİLENİYORUZ


Önceden deri pantolon giyenler marjinal kabul edilir hatta bazı kesimlerde ayıplanırdı. Rockçılar , asiler giyerdi deri pantolonu. Ay çok yaşlıymışım gibi oldu. Şimdi ise durum tamamen değişti. Deri pantolonlar nerdeyse günlük hayatın vazgeçilmezi oldu. Aslına bakarsanız ben bu durumdan oldukça memnunum. Üzerine giydiğiniz en basic t-shirte bile hava katıyor deri pantolonlar. Çok fazla çaba harcamadan şık olmanızı sağlıyor. Yine alışık olmadığınız bir giysi ise ilk zamanlar garipseyebilirsiniz. Ama rahatlığını da keşfettikten sonra çıkarmak istemeyeceksiniz.

BANA KULAK VERİN

Ear cuff modasına sizde benim gibi kulağını kaptıranlardan mısınız? Aksesuar ve takı kullanmayı çok severim. Genelde allı pullu çok desenli şeylerden kaçar sade giyinmeye çalışarak takılarla kombinlerimi tamamlarım.
Ama kış gelip boyunlar kollar kapanınca bir süre kolyelerimden ve bilekliklerimden ayrı kalıyorum. Hal böyle olunca en değerli ganimetlerim küpeler ve yüzükler oluyor. Tam da bu yüzden ear cuff modası beni benden almış durumda.
Yalnız bu modayı takip etmek isteyenlere dost tavsiyesi ; her görüp beğendiğiniz cuff sizin kulak yapınıza uymayabilir. Öncelikle deneyin ondan sonra alın derim.

6 Aralık 2012 Perşembe

MODANIN HASTASIYIZ

Galiba böyle bir yazıya uyan en iyi başlık bu. Görünce başımıza bu da mı gelecekti demekten alamadım kendimi.

Bu kez sanatçı Jonathan Paul tarafından tasarım alanında çok ilginç bir adıma imza atılmış. Bugüne kadar hep gri, beyaz renkte görmeye alıştığımız alüminyum kaplamalı ilaç kapsüller şimdi de moda tarihine ve endüstrisine adını altın harflerle kazımış markaların desen ve logolarıyla karışımıza çıkıyor.
Hermes, Louis Vuitton, Chanel, Yves Saint Laurent gibi ünlü lüks markalarına ait bu kapsüller oldukça büyük ilgi görüyor. Moda aşıklarının mutlaka bunlardan birer tane alması gerektiğini düşünüyoruz. Aynı zamanda alacağınız markaya olan bağlılığınızı ve sevginiz göstermek için de mükemmel bir yol! 

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç