İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

28 Kasım 2012 Çarşamba

DENİM SHİRT OLMADAN OLMAZ

Hani zaman zaman akıl veren moda yazıları görürsünüz '' Dolabınızda mutlaka olması gereken 10 parça '' başlarlar saymaya tamam onlara itirazım yok ama bu liste herkes için 10 parçaysa benim için 11 parçadır. İçinde en az bir tane kot gömlek olmayan dolap benim için dolap değildir.

27 Kasım 2012 Salı

HEM RAHAT HEM ŞIK : BİNİCİ ÇİZMELERİ
Sizin de benim gibi binici çizmeleriniz favoriniz ise bu kombinlere benim gibi bayılacaksınız.

BAKTIM ! BAKTIM ! BİR DAHA BAKTIM

    Hayallere dalmış yürüyorsunuz. Karşıdan bir erkek geliyor ama nasıl bir erkek kendi düşüncelerinizden sıyrılıp ona kilitlenmenize sebep oluyor. Baştan aşağı süzüyorsunuz. O yaklaştıkça sizde yürüyüşünüzü dikleştiriyorsunuz. Aldırmadan yanızdan geçip gidiyor onun hareketiyle sizinde başınız dönüyor dönüyor arkaya doğru kıvrılıyor iyice ve bir acıyla kendinize gelip önünüze dönüyorsunuz ensenizi tutarak.
    Bir erkeğin kendine baktırıyor olmasının sebebi ne olabilir sizce ? Yapılı vücudu ve kaslı kolları mı ? Yoksa kirli sakalı ve kısık gözleri mi ? Peki yakışıklılık değil şık olması benim için önemli diyebilir misiniz? O zaman şık erkek nasıl olmalı ? Marka giyiyor olması mı ya da kimse de görmediğiniz değişik parçaları bir araya getirmiş olması mı?
    Ben bilgisayarımın başında bunları düşünürken buldum kendimi. Sokaklarda her zaman kendine baktıran erkeklere rastlamak mümkün olmadığı için internette araştırdım biraz. Bana stil sahibi gibi görünen erkekleri araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.
Peki bir erkeğin çekici ve şık olması için sizce neler gerekli hadi paylaşın benimle :)
26 Kasım 2012 Pazartesi

TAKILARINI NEREYE SIĞDIRACAĞINI BİLEMEYENLER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM


Siz de takılarını askılara, kutulara sığdıramayanlardan, kolyelerinin birbirine karışmasından, küpelerinin eşlerinin kaybolmasından şikayetçi olanlardansanız; Galeri İrfan Home’daki aynalı takı dolaplarına  bayılacaksınız.
Kadınlar için özel olarak tasarlanan takı organizatörü, mücevher askısı ve takı dolabı ile değerli eşyalarınızı her zaman düzen içinde muhafaza edebilmeniz mümkün hale gelecek. Aynı zamanda da boy aynası olarak kullanabileceğiniz mücevher dolabı şimdi Galeri İrfan Home’da sizleri bekliyor.

Aynalı Takı Dolabı Fiyat: 432 TL
Galeri İrfan hakkında:
Ev concept anlayışıyla 1966’dan beri hizmet veren Galeri İrfan; ev tekstili, mobilya, beyaz eşya, elektronik, züccaciye, ankastre, küçük ev aletleri ve halı gruplarında 80 bin çeşit ürünüyle farklı zevklere ve bütçelere hitap ediyor. İstanbul’da Avcılar E5 üzerinde 12.000 m2 alanda ve tüm mağazalarında müşterilerine nakit, kredi kartı, taksit kartlar ve senet sistemiyle peşin ya da kredili alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

VESPA Rüya Tasarımını Arıyor!‏

Tüm dünyada adeta bir tasarım ikonu olan VESPA markası, bu yıl dördüncü kez rengarenk ve birbirinden yaratıcı tasarımlarla buluşacak. Tasarım profesyonellerine hayallerindeki VESPA’ları yaratmaları için platform sunan ART VESPA, bu yıl 15 Aralık’a kadar başvurularını bekliyor.

Çalışmaların Türkiye’nin duayen reklamcı ve tasarımcılarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından, birbirinden hoş ödüller de sahiplerini bulacak. Başvurular ise www.fercomotor.com.tr/artvespa adresinden kolayca yapılabiliyor.


BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç