İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

22 Kasım 2012 Perşembe

İLHAM ALINASI KADINLAR-2

 
Daha önce de ilham alınası kadınlardan burada bahsetmiştim.Duruşları , tavırları ve yaptıklarıyla kalabalıklar içinde hemen fark edilirler. Kendine güvenleri tamdır. 
    Bu sefer ilham alınası kadınlar bölümüm konuğu Ece Sükan. Eminim onu tanımayan yoktur. Kime sorsanız '' aaaaa eski manken değil mi?'' diyecektir. Ama Ece Sükan bundan çok daha fazlası aslında.
    ODTÜ psikoloji bölümünü şeref öğrencisi olarak bitirdiğini , bale eğitimi aldığını ve birkaç oyunda görev aldığını , çocuk programlarında sunuculuk yaptığını biliyor muydunuz?
     Sanırım onun için herşey Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olduktan sonra değişti. 1998 yılındaki bu yarışmadan sonra mankenliğe başlayan Sükan 2000 yılında Marie Clarie dergisinde moda editörlüğü de yaptı.Bundan sonra da birçok dergi ve firmada da editörlük yapmaya devam etti.
     Aslında yine sözü çok uzatmadan sizi fotoğraflarla başbaşa bıraksam daha iyi...

Mango’nun Yeni Yüzü


     Avustralyalı model Miranda Kerr, tacı Mango' nun bir önceki yüzü Kate Moss'tan devralarak İlkbahar / Yaz 2013 kampanyası için Mango' nun yeni elçisi oldu. 
     Kasım ortalarında, New York'ta yapılan reklam kampanyası çekimleri sırasında, ünlü model, "2013 ilkbahar/yaz sezonunda Mango'yla çalıştığım için çok memnunum. Kampanya çekimlerinde çok eğlendik ve tüm ekiple çalışmak çok kolaydı. Ayrıca Mango çok beğendiğim bir markadır. Her zaman, her durum için mükemmel kıyafeti buluyorsun!" dedi. Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin fotoğraf çekimlerinin sorumluluğunu üstlendi. Bu muhteşem ekip ayrıca stilist Geraldine Saglio ve makyöz Lisa Butler ve kuaför Christiaan Houtenbos'ü de barındırıyor. 

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç