İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

2 Kasım 2012 Cuma

1 Kasım 2012 Perşembe

İLHAM ALINASI KADINLAR-1


    Bazı kadınlar vardır duruşuyla bakışıyla etkiler sizi , giydiği her şey üzerinde ayrı güzel durur öz güveni göze çarpar önce. İşte bu kadınlar her anlamda ilham alınası kadınlardır.
    Benimde bir süredir sosyal medyadan takip ettiğim , acaba ne giymiş ne yapmış diye baktığım , ortaya koyduğu işler karşısında hayretimi gizleyemediğim bir kadın var. Ceylan ATINÇ .Eminim çoğunuz zaten onun adını biliyorsunuz. 
     Marie Claire Moda Editörü olarak harika işlere imza atıyor. Aynı zaman da o da bir blogger. Yaptığı çalışmaları , gezdiği yerleri , gördüklerini kısacası ona dair herşeyi burdan takip edebilirsiniz. Sıkı takipçisi olacağınıza eminim. 
     Tüm bunların yanında kendine has etkileyici bir stili var. Çok söze gerek yok sanırım sizi onun güzel fotoğraflarıyla başbaşa bırakıyorum.YESEM Mİ GİYSEM Mİ?


Daphnee Sinfreu ve Philippe Pascoet’nin tasarladığı çikolatadan kıyafetleri gördünüz mü? Ben bayıldım. Keşke defileyi izleyebilseydim. Fotoğraflara bakarken eskilere gittim. Birkaç sene önceden magazin programlarının hatta ana haberlerin çoğunda mağazaların açılışında düzenlenen sokak defileleri yer alırdı. Bu çikolatalardan tatlı olmasın manken kızlarımız defile sonunda mağazanın ürünlerini izleyenlerin üzerine şöyle bir serpiştiriverirdi. Eminim şimdi bir çoğunuzun zihninde canlanmıştır o sahneler. Ne abuk görüntülerdi onlar. Ama bu defilenin sonunda mutlaka öyle birşey olması gerekiyordu sanki...Çünkü defile sonunda o kıyafetlere ne olduğunu çok merak ediyorum...

AYAKKABI VE ÇORAP İKİLİSİ


Evet kabul ediyorum giyinmeye , süslenmeye , modaya düşkünüm AMA sırf moda diye de her şeyi uygulayacak değilim. Nedense 80 ' lerdeki paçadan görünen beyaz çorap durumu hatırlatan yeni çorap akımı bana göre değil.

Defilelerde falan izleyenlerin '' ya baksana  ne havalı duruyo '' dediği bu hadise sokakta görsem katıla katıla güleceğim bi durum benim için. Bazen yaşlı teyzelerde görürüz en kalınından diz altı çorabını giymiştir eteğinin altına o da yıllara yenik düşmüş bacaktan kaymıştır aşağılara ama teyzem hiç istifini bozmadan tıkır tıkır gezmeye devam eder Hah işte aynı durum bu akımda da var sanki...
Siz yine de bana aldırmayın , içinizden geliyorsa topuklu ayakkabılarınızla kalın çoraplarınızı giyin bu kış ama yine de ayakkabınız 1 numara büyük almayı unutmayın ki kalın çorapla ayağınızı sıkmasın...

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç