İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

16 Ekim 2012 Salı

Ayşe Arman & Kısmet by Milka İşbirliği

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla beğeni toplayan Kısmet By Milka'nın gazeteci Ayşe Arman ile işbirliği yapıp hazırladığı özel koleksiyon "Hayat Bir Mucize", 25 Ekim'den itibaren tüm satış noktalarından temin edilebilecek. 
'Doğum', 'Aşk' ve sevdiklerimizi 'Koruma' içgüdülerimiz gibi en temel duygulardan esinlenerek hazırlanan "Hayat 1 Mucize" koleksiyonu, 14 ayar altın, gümüş ve değerli safir taşlarından oluşuyor. 

Giuseppe Zanotti Türkiye’de!

Markanın 2012 /2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu'na ait yüksek topuklular, renk kombinasyonları ve platformlar farkındalığını öne çıkartıyor. Zanotti yeni sezon koleksiyonunu şu şekilde tanımlıyor: "Koleksiyonda, şık makosenler, ayağın bir uzantısı gibi görünen seksi ve yüksek ayakkabılar yer alıyor. Benim en ikonik parçalarımdan olan 3 şaşırtıcı renkte sunulan Beatle botlar, gösterişli ve ultra feminen görünüm yaratıyor. Tasarımlardaki alçak siyah topuk Trompe-L'oeil esintisi taşırken, eski eyer işçiliklerini anımsatıyor. Gümüş, altın ve metalik efektlerin pervasız zıtlığı içinde parıldıyor." 

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç