İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

21 Eylül 2012 Cuma

Havalar Soğuyor Olamaaaaaaaaaaz!


Yakında havalar iyice soğuyacak ve biz kat kat giyinmeye başlayacağız. Ben hep mevsim geçişlerinde zorlanırım. Özellikle de yazdan kışa geçerken. İncecik uçuşan elbiselerden eteklerden sonra pantolona geçmek beni oldum olası sıkmıştır. Hele kapalı ayakkabı olayına hiç girmeyelim. Ama tabi bu söylediklerim alışma dönemi için geçerli. Bir süre sonra sanki  hiç yaz görmemişim hep kutuplarda yaşamışım gibi adapte olup kendimi fazla kaptırdığım da oluyor.
Aslında benim kış mevsimiyle olan derdim giyim den çok kuşam yani aksesuar kısmı. Yazın düz kısa kollu bir t-shirt giyip bileklerini boynunu kolyelerle bilekliklerle dolduruyorsun kendi tarzını yaratıyorsun. Ama kışın öyle mi ? Zaten kıyafetlerin kolları uzuyor hele bir de gerçekten soğuksa ve balıkçı yaka giydiysen boynunu da kapattın . Eeeee nereme ne takayım şimdi. Kulağıma en fazla kaç delik deldirip küpe rekoru kırabilirim acaba?
Her şeye rağmen umudumu yitirmedim oturdum 2012 sonbahar-kış aksesuar modasını araştırdım. Aslında hiç te iç karartıcı bir tablo çıkmadı karşıma.
Hatta araştırma yaparken moda ve trend sitesine rastladım. Muzdarip olduğum konuyu ne kadar da güzel kaleme almışlar. Onların yazısını okuyunca ben ne yazsam boş dedim. En iyisi siz kendiniz ziyaret edin ve yazıyı yerinde okuyun. 
Hatta benim gibi bir bakmışsınız moda ve trend sitesine dalmış kendinizi kaybetmişsiniz. 

20 Eylül 2012 Perşembe

GAP ŞİMDİ BOYNER MAĞAZALARI'NDA!‏

Türkiye’de perakende sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Boyner Mağazaları, müşterilerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyada genç ve rahat bir stil benimseyen milyonların tercihi olan Gap, Türkiye’de ilk defa Gap Mağazaları’nın dışında bir satış noktasında yepyeni müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor. 2007 yılında Türkiye’de açtığı ilk mağazasının ardından Türkiye’de de gençlerin tercihi olan Gap, Ağustos ayından itibaren belirli Boyner Mağazaları’nda yerini alıyor.

19 Eylül 2012 Çarşamba

Vicky’s Dekolte Bandı

Kızlar bu üründen haberiniz var mıydı? Yoksa tek cahil ben miyim? Bunu da Çinliler mi yapmış acaba? Bu görselleri gördükten sonra frikik veren kadınların bunları isteyerek yaptığına daha da ikna oldum. Al yapıştır oranı buranı çekiştirmekten kurtul. Acaba mini etek giyip etek uçlarını kalçaya yapıştırsak da olur mu ? 


STİLİNİ ÇERÇEVELE, ÖDÜLÜ KAZAN!


Boyner Mağazaları’nın resmi Facebook sayfası Boyner Online, ödüllü bir yarışma ile takipçilerini sevindirmeye hazırlanıyor.Boyner Online Facebook Sayfası’nda13 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Stilini Çerçevele’ yarışmasındaBoyner Online takipçileri, stillerini yansıttıkları fotoğraflarda birbirleriyle yarışacak. En çok beğeni alan ilk 3 fotoğrafın sahipleribüyük ödülün sahibi olacak. 
‘Stilini Çerçevele’ yarışmasına katılmak için katılımcılarınkendi sokak stillerini yansıtan fotoğraflarını uygulamada oluşturacakları profillerine yüklemeleri yeterli. Yarışmaya katılan fotoğraflar uygulamada çerçevelenerek birbiriyle yarışacak. Yarışmada fotoğraflar katılımcıların stili ve yaratıcılıkları üzerinden değerlendirilecek; stiline güvenen ve yaratıcılığını kullanarak fotoğraflarını çerçeveleyenler,Boyner Jürisi’nin değerlendirmesine kadar birbirleriyle yarışacaklar. 
Yarışmaya katılan fotoğraflar, Boyner Jürisi tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın sonunda jürinin birinci olarak seçtiği fotoğrafın sahibi1000 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, ikinci fotoğrafın sahibi 600 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, üçüncü fotoğrafın sahibi ise 300 TL değerinde Boyner Hediye Çeki ile ödüllendirilecek.  
Boyner Online Facebook takipçilerinin ve Boyner Jürisi’nin beğenileriyle belirlenecek ödüllerin sahipleri15 Ekim 2012 tarihinde Boyner Online Facebook Sayfası’nda açıklanacak. 
Stiline güvenen herkesin katılabileceği ‘Stilini Çerçevele’ yarışması 13 Ekim 2012 tarihine kadar Boyner Online Facebook Sayfası’nda sürüyor. Yarışmaya katılarak büyük ödüllere talip olmak isteyenler için ayrıntılar Boyner Online Facebook Sayfası’nda! 

18 Eylül 2012 Salı

ANNA DELLO RUSSO FOR H&M

Herkesin merakla beklediği Anna Dello Russo'nun H&M için tasarladığı aksesuarlar görücüye çıktı. Parçaları inceleyince neden bu kadına ikon dendiğini anlamak hiçte zor olmuyor. Koleksiyondaki her parça gösterişli ama aynı zamanda şık göz yormadan dikkat çekmeyi başaran parçalar.
Koleksiyon fiyatları ise en düşük $25 olan küpelerden başlıyor ve en yüksek $299 olan çizmelerde bitiyor.
Sizi bilmem ama biz merakla bekliyoruz.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç