İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

17 Ağustos 2012 Cuma

ZİDAYA.COM, SOSYAL ALIŞVERİŞ PROJESİ "DOLABIM" İLE TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATIYOR...‏
Geniş ürün yelpazesine sahip markaların her bütçeye uygun yüzlerce çeşit ürününü bir arada bulunduran online alışverişin iddialı ismi Zidaya.com, Facebook Global Pazarlama Çözümleri ekibinin  desteğiyle hayata geçirdiği Dolabım uygulaması ile online alışverişe yepyeni bir soluk getiriyor.
 
Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen Dolabım Beta uygulaması ile Zidaya ziyaretçileri beğendikleri ürünlerle facebook üzerinden bir stil arşivi oluşturabiliyor, beğendikleri ve satın aldıkları ürünleri bir araya toplayabiliyor ve yine aynı ürünleri bu uygulamayla facebook üzerinden arkadaşlarıyla paylaşıp seçimleriyle onlara ilham verebiliyorlar. Ayrıca beğenilen bütün ürünler bir arada görünebildiği için, indirim zamanlarında dolaba eklenen ürünleri avantajlı fiyatlarla satın almak da çok kolay oluyor.
 
Online dünyanın moda tutkunları Dolabım uygulaması ile arkadaşlarının beğendikleri ürünleri görüp, onların fikirlerini alıp kendilerinin de önerilerde bulunabileceği bir paylaşım platformuna sahip oluyorlar. 
Henüz çok yeni olan bu uygulamayla birlikte, ileride Zidaya Facebook üyelerini sosyal alışveriş alanında  bir çok sürpriz bekliyor.
 
Türkiye'de bir ilk olan Dolabım Beta uygulamasının avantajlarından yararlanabilmek için tek yapılması gereken, Zidaya.com'a “facebook'la bağlan” seçeneğini kullanarak üye olmak.
 
Sitenin sol üst köşesinde bulunan “facebok'la bağlan” butonuna tıklayarak,  Zidaya.com'a  kolaylıkla üye olunabiliyor. Daha sonra, beğenilen veya satın alınmak istenen ürünün sayfasında yer alan ,“dolabımda istiyorum” butonuna tıklayarak, beğenilen ürün favorilere eklenilebiliyor. Bu ürün aynı anda kullanıcıların facebook zaman tünelinde  “dolabında istedi” şeklinde yer alıyor.
 
Kullanıcının satın aldığı ürünler ise, kullanıcının zaman tünelinde “ dolabına ekledi” bildirimiyle paylaşılıyor.
Sitedeki “favorilerim” sekmesinden dolaba eklenen bütün ürünler bir arada görünebiliyor. Facebook üzerinden paylaşımda bulunmak istemeyen kullanıcılar ise , servisler sekmesinde bulunan “Facebook'ta Paylaş” kutucuğundaki tık işaretini kaldırarak paylaşımı önleyebiliyorlar.

16 Ağustos 2012 Perşembe

CEMİL İPEKÇİ “TÜRKİYE’NİN EN İYİ TAKI TASARIMCISI”NI SEÇECEK…

Dünyanın dört bir yanından gelen imalatçıları, distribütörleri, ithalatçıları, ihracatçıları, perakendecileri, toptancıları ve zincir mağazaları 13 - 16 Eylül 2012 tarihinde 4. kez bir araya getirecek olan Bijuteri ve Tekstil Aksesuarları Fuarı kapsamında Cemil İpekçi başkanlığında oluşacak jüri
 “En İyi Takı Tasarımcılarını” seçecek.
Uluslararası platformdan gelecek olan yerli ve yabancı profesyonelleri ağırlamaya hazırlanan "Bijoux Expo Turkey"de katılımcılar, büyük bir özenle hazırladıkları 2013 modası takılarını ve aksesuarlarını değişik showlarla ziyaretçilere tanıtacaklar. Tanıtım ve işbirliklerinin yanısıra genç, başarılı, yaratıcı dinamik takı tasarımcıları da sektöre kazandırılacak.

Silk&Cashmere'in Beklenen BAYRAM KAMPANYASI‏

Zengin ürün çeşitleri ile stil sahibi kadın ve erkeklere hitap eden Silk&Cashmere, Şeker Bayramı’nın son günü gece yarısına kadar sürecek bayram özel kampanyasında 500 TL. ve üzerinde yapılan her alışveriş için, mağazadan seçilen herhangi bir üründe % 50 indirim uyguluyor.
Koleksiyon ürünlerinin yanı sıra zengin aksesuar alternatifleri de sunan bayram özel kampanyasından; bugünden itibaren İstanbul, İzmir ve Ankara da bulunan tüm Silk&Cashmere mağazalarında bayramın son gününe kadar yararlanabilirsiniz.

12 Ağustos 2012 Pazar

ÇOK ŞEY Mİ İSTİYORUM?

Ben sadece bundan istiyorum . Çok şey mi istiyorum siz söyleyin :(

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç