İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

2 Ağustos 2012 Perşembe

BİZ BUNA BAYILDIK


Eğer DIY projelerinden hoşlanıyorsanız ve elinizden de geliyorsa ( ya da en azından çevrenizde nazınızın geçeceği birileri varsa ) biz buna bayıldık.
Projenin kaynağı maegan . Zaten bu konularda kendisi bir otorite sayılabilir. Onun değişim projelerini takip ederken hayretler içinde kalıyoruz. Neden bu bizim aklımıza gelmedi , tabii ya , gibi nidalar eşliğinde sitesini dolaşıyoruz.
Bizden size bir örnek daha fazlasını görmek isterseniz mutlaka maegan ' ın sitesine bir göz atın. Pişman olmayacaksınız.

31 Temmuz 2012 Salı

ZİDAYA.COM'UN SİZE BİR SÜRPRİZİ VAR!!!‏


ZİDAYA.COM’UN 13 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK OLAN YARIŞMASINA KATILANLAR 12 ÇİFT AYAKKABI KAZANMA ŞANSINI YAKALIYOR!


Her zevke ve her bütçeye hitap eden yüzlerce ürünü fiyat avantajıyla üyelerine sunan  online alışveriş mağazacılığının iddialı ismi Zidaya.com; üyeleri için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.
Zidaya.com’un son fırsatı özellikle ayakkabı tutkunlarını heyecanlandıracak.          
Zidaya.com’un “12 Çift Ayakkabı” Yarışması’na katılmak ve Zidaya.com’daki yüzlerce marka, binlerce model arasından dilediğinizi kazanmak için tek yapmanız gereken Zidaya.com’un Facebook sayfasını BEĞENMEK ve Facebook duvarına yarışmaya katılmak istediğinizi belirtmek. Bu sayede 25 TL değerinde size özel ve sınırsız sayıda kullanılabilen kupona sahip olabilir ve doyasıya alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.
Yarışmada, Zidaya.com’un tanımlayacağı 25 TL değerindeki sınırsız kuponunu arkadaşlarıyla en çok paylaşan ve kupon kodu en çok kullanılan kişi 12 çift, ikinci kişi ise 6 çift ayakkabıya sahip olacak.
Zidaya.com’un avantajlı fiyatlarıyla yapacağınız her alışveriş sizi büyük ödüle biraz daha yaklaştıracak! Unutmayın, 12 çift ayakkabı kazanma fırsatı 30 Temmuz Pazartesi günü Zidaya.com’un facebook sayfasında başlıyor!
Yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçerken, ayakkabı dolabınızı da şık modellerle renklendirmek için şimdi www.zidaya.com’a üye olun, bu cazip fırsatı gecikmeden yakalayın..

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç