İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

14 Temmuz 2012 Cumartesi

Tatile Giden Var Gidemeyen Vaaaaaaaaaaaaar!
Tamam yaz mevsimindeyiz heryer yanıyor kavruluyor , bütün yıl çalıştık yorulduk tatil hepimizin hakkı. Ama bir de henüz tatile çıkamamış olanlar ,  yaz mevsimi iş demek olanlar var üstelik bir de benim gibi haftasonu da gelip çalışanlar var. Durum böyle olunca o blogu açıyorum tatildeyim , bu blogu açıyorum yan geldim yatıyorum iyice işten ortamdan soğuma moduma giriyorum.
Bu postta deniz kenarında sere serpe yatamayıp kısıtlı imkanlar dahilinde açılıp saçılıp güneşten faydalanan ve herşeye rağmen tatile gideceği günün hayalini kuranlara gelsin.
Bugün ki kombini tamamen tatilde olduğumu hayal edip o ruh haliyle hazırladım. Beden olarak olmasa da görüntü ve zihin olarak tatildeyim.
Hadi bakalım ben biraz daha hayalleneyim zaten mesainin bitmesine de kalmış. Güneşin son demlerine bari yetişeyim.
Herkese iyi haftasonları!

12 Temmuz 2012 Perşembe

Charlotte Olympia 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
Aslında bu sıcaklarda sonbahar kış koleksiyonlarından bahsetmek hiç içimden gelmiyor. Ama Charlotte Olympia'nın ayakkabı koleksiyonunu görünce sizinle paylaşmadan duramadım. Bir koleksiyondaki ayakkabılır hepsi mi bu kadar güzel olur.
Keira Knightley Sarah Jessica Parker herkes İngiliz ayakkabı tasarımcısı Charlotte Olympia Dellal'a tapıyor.
Ben uzun uzun inceledim doyamadım. Sizde daha ayrıntılı bakmak isterseniz Charlotte Olympia'nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

10 Temmuz 2012 Salı

PARİS MODA HAFTASINDA SOKAK STİLLERİCAMEL VE NEON AŞKISabah kombinimi yaptım hazırlandım ve çıktım. Buraya kadar herşey normal öyle değil mi? Değil işte herşeyi taktığım kafama bu kez de neon renkleri sadece siyahla kullanmak zorunda mıyım diye taktım ve başladım düşünmeye. Bu düşüncelerle işe geldim günlük koşturmacaya başlamadan bir araştırma yapayım dedim. Hem kendim hem sizin için.
İşte karşınızda araştırma sonuçları. Camel ve neonun uyumu. Ben çok beğendim hatta bayıldım. En kısa zamanda böyle bir kombin yapmam lazım. Neon renkleri kombinlemek için sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç