İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

6 Temmuz 2012 Cuma

MERAKLISINA BLOG-3

Bu kez bahsedeceğim blogu az çok herkes biliyordur. Bilmeyenlerde işte şimdi öğrenecek. Wendy's Lookbook çok sıkı takipçileri olan , internette videoları izlenme rekorları kıran bir blog. Aslında psikoloji okumasına rağman o da modadan kopamayanlardan. Tarzı , renk uyumu benim çok hoşuma gidiyor. Minyon yapısından mı bilmem en  miniler bile güzel duruyor onda. Fazla da söze gerek yok aslında ben sadece bir kaç fotoğrafını yayınlıyorum ama onunla ilgili herşeyi buradan  öğrenebilirsiniz.

4 Temmuz 2012 Çarşamba

BİRAZ DA BEYLER İÇİN
Hep bana hep bana olur mu? Biraz da beyler için birşey yayınlayalım ki onlarda ilham alsın etrafımızda daha çok karizmatik erkek olsun. Di mi ama ?

2 Temmuz 2012 Pazartesi

SEZEN AKSU'NUN TASARIMLARI

Görüp görebileceğiniz en yetenekli isimlerden biri SEZEN AKSU. Müzik konusundaki başarısı zaten tartışmasız. Kalkıştığı her işi başarıyla yerine getiren Sezen Aksu bu kez tasarım işine soyunmuş ve gördüğünüz gibi onuda mükemmel bir şekilde yapmış.
GİMORA için hazırladığı yüzük ve kolye koleksiyonunu ben çok beğendim. Kendine has tarzı ve Sezen Aksu muzipliği hemen belli oluyor.
Daha önce Hülya Avşar'da da birkaç kez Sezen Aksu tasarımı takıları görmüştüm. GİMORA sayesinde artık isteyen herkes bu tasarımlara sahip olabilecek.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç