İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

16 Haziran 2012 Cumartesi

MERAKLISINA BLOG-1

Sizde benim gibi meraklıysanız , her fırsat bulduğunuzda kendinizi blog aleminde kaybediyor , yerli yabancı ayırımı yapmıyorsanız işte tam size göre bir post dizisi başlıyor.
Ben aynı yazdığım gibi kendimi kaybediyorum. Ama keşfettiğim çoğu blogu bir yerlere not etmeyi unutuyorum. Sonra da ahlar vahlar içindeyim. Madem öyle dedim hem benim için hem de takipçilerim için kaynak olsun ziyaret edip beğendiğim blogları yayınlıyayım.
Buna da ilk olarak Gwyneth Paltrow küratörlüğünde hazırlanan goop ile başlamak istedim.Bu blogta stil , yemek , gezi aradığınız birçok şey var. Umarım sizde incelerken benim kadar keyif alırsınız.

15 Haziran 2012 Cuma

Shopping Fest İçin “Makyaj Menüsü”


Sephora’nın renkli ve eğlenceli dünyası İstanbul Shopping Fest (ISF) ile buluşuyor. 9-29 Haziran tarihleri arasında Shopping Fest’e özel oluşturulan “Makyaj Menülerinde” %35′e varan indirim kozmetik tutkunlarını bekliyor. Menülerde, maskara, göz kalemi, far, allık, ruj seçeneklerinin yanı sıra pudra, fondöten, gözaltı kapatıcısı gibi ürünler de yer alıyor. Sephora mağazalarına gelen makyaj tutkunları en favori makyaj ürünlerini yeşil, turuncu, pembe ve mor menüleri renklerine göre seçerek istediği menünün sağladığı avantaja sahip olabiliyorlar.
Sephora indirim menüleri

Turuncu Menü: Göz Kalemi, Tekli Far, Kapatıcı Allık Fiyatı: 107 tl yerine 67 tl

Yeşil Menü: Mascara, Eyeliner, Tekli Far, Ruj Fiyatı: 123 tl yerine 79 tl

Pembe Menü: Pudra, Maskara, Tekli Far, Ruj, Fiyatı: 125 tl yerine 89 tl

Mor Menü: Maskara, Fondöten, Allık, Gloss Fiyatı: 134 tl yerine 99 tl


13 Haziran 2012 Çarşamba

YAZ GELİNLERİ İÇİN

Evlenirken gelinlik bakmaya gitmeden 1 gün önce bir gelin dergisi alıp karıştırmıştım. Yırttığım sayfa ile gidip onu diktirdim. Bu kadar çabuk olmuştu kararım. İçime sinerek severekte giymiştim. Artık nasılsa sıramı savdım diye pek gelinliklere bakmazken etrafımda arkadaşlarımın düğünleri ile yine bu konu içinde buldum kendimi. Onlar için araştırma yaparken beğendiklerimi de sizinle paylaşmak istedim. elki birlaç kişiye fikir olur.

11 Haziran 2012 Pazartesi

ŞİMDİ REKLAMLAR

Shell Club Smart Card sahipleri, 75 TL ve üzeri Markafoni alışverişlerinde Shell’den 20 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor!
Hemen “MARKAFONİ” yazıp bir boşluk bırakarak Shell Club Smart veya Money Club kart numaranızı; Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye SMS ile gönderin, KAMPANYA KODU’nuz size gelsin!
24 Haziran’a kadar KAMPANYA KODU’nuzu ödeme esnasında indirim kodu alanına girin, hediyeniz Shell Club Smart Card’ınıza yüklensin.
Siz de en az 75 TL'lik alışveriş yapın, Shell kalitesi ile güvenle yol alın! Kampanya detayları için tıklayın.
İyi alışverişler,

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç