İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

27 Nisan 2012 Cuma

NEON NEON NEONArtık tamam havalarda ısınmaya başladı kış mevsimi tamamen bitmiştir benim için. Gardroptan kazakları kaldırmalı yeni cicilere yer açmalı. Güneşle beraber insanın sadece içi cıvıl cıvıl olmayacak bu yaz. Kıyafetlerimizde içimiz gibi canlı olacak. Hemde ne canlılık. Modayla ilgili nereye baksam neonlar gözümü alıyor. En son 80'lerde böyle popülerdi parlak renkler. İşte şimdi yine karşımızda. Benim favorim neon yeşil şimdiden birkaç parça ekledim koleksiyona. Dur bakim dedim bir de millet ne yapmış. Maalesef çoğu zaman olduğu gibi memleketten iç açıcı kareler bulamayınca yabancı moda tutkunlarının yaptıklarıyla yetinmek zorunda kaldım. İşte sizlerle de bunları paylaşıyorum.

26 Nisan 2012 Perşembe

RENKLİ JEAN SEVENLERE

Sizde benim gibi yaz geldi rengarenk giyinme zamanı diyorsanız üstelik renkli pantolonlara hiç itirazınız yoksa işte birkaç kombin önerisi hoşunuza gider umarım

MAVİ VE İZMİR DÜŞKÜNLERİNE


Mavi'nin İstanbul t-shirtlerini bilmeyen yoktur heralde. Şimdi bu koleksiyona bir yenisi daha eklendi. Kendine has söylemleriyle güzel şehir İzmir. T-shirtler çok espirili. İzmirin havasını hissettiriyor.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç