İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

28 Mart 2012 Çarşamba

Herkes Peplum'u Konuşuyor


Bu aralar herkes peplumu konuşuyor. Biz taaaaaaaaa kasım ayındaki postumuzda konuyu ele almışız herkesi aydınlatmışız. Gündemdeki herşeyden önce sizin haberiniz olsun istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterli :)

2012 İlkbahar Yaz Renkleri

Şimdiden ilkbahar gardırobumuz için planlar yapmaya başladık. Fakat bu işi sezon trendi olacak renklere göz atmadan yapmamalıyız.
TuruncuTuruncu, 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en favori renklerinden. Bu rengi pek çok kıyafetin üzerinde görmeye hazır olun; elbiseler, ayakkabılar, çantalar, kemerler, güneş gözlükleri...

Eğer turuncu sizin favori renginizse, bu rengin keyfini çıkaracaksınız demektir. Bu rengi baştan ayağa giyebilir ya da detaylarda kullanabilirsiniz.
                

                
BeyazGenelde siyah daha çok kış mevsiminin rengidir, beyaz ise yaz mevsiminin. Bir bütün olarak beyaz görünüm 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en seksi trendlerinden biri.

Narin dantelleri ya da pilileri daha feminen bir görünüm için kullanmayı deneyebilirsiniz. Elegan bir görünüm için ise daha sade bir çizgiyi tercih edebilirsiniz.
         

      
 FuşyaFuşya rengi, turuncu ya da beyaz gibi her yerde karşımıza çıkmasa da, zaman zaman görünüp göz kamaştıracak.           

                                      
SarıSarı renk her zaman turuncu ile güzel bir uyum gösterir. Turuncu renk ne zaman trend olsa, sarı da bir o kadar popüler hale geliyor. Bu sadece bir moda kuralı, bunu bu şekilde kabul etmekte fayda var. Soluk sarı renkten parlak limon sarısına kadar uzanan renk skalası yeni sezonun trendlerinde genişçe yer alıyor.             


       
Ten rengiTen rengi yeni sezon paletinin en favori renklerinden biri. Çünkü çok yönlü! Bütün renklerle kombinlenebiliyor ve asla kötü durmuyor. Renk, bu yönüyle diğer renkler arasından sıyrılıyor.            
   
MaviMavi oldukça zengin tonlarıyla sezona giriş yapıyor. Elektrik mavisi, koyu mavi, deniz mavi, turkuaz ya da çok açık mavi...                                                              

BALMAİN 2012 İlkbahar/YazKoleksiyonu


2.295,00 TL
2.095,00 TL

2.695,00 TL
2.095,00 TL

3.295,00 TL
2.995,00 TL

Balmain 2012 ilkbahar yaz koleksiyonundaki ayakkabı ve çantalarda tribal desenler ve etnik şıklık bir arada sunulmuş.Moda dünyasının asi devi Balmain herzaman olduğu gibi bu koleksiyonunda da rock&roll ruhundan ödün vermemiş.Koleksiyondaki ayakkabı ve çantalarda feminen detaylar ön planda.Koleksiyonu keşfetmek için Vakko mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

27 Mart 2012 Salı

İPİN UCUNU KAÇIRANLAR


Ha felsefe okumuşsun ha moda ikisi de bir benim için. İçine girdin mi çıkabilene aşk olsun. İkisininde sonu deliliğe doğru gidiyor. Felsefe de mantık olgusu var en azından. Kuralları var. Moda da bunlarda yok. Değişmez dediğimiz kurallar bile değişiyor.
Şimdi bu yukardaki arkadaşların hepsi kendine yakışanı giymiş değil mi? En azından onlar aynaya baktıklarında öyle olduğunu düşünmüşler. Hatta hepsi stil sahibi kendince. Eeeee ne oldu şimdi kimi stil sahibi ol kendine yakışanı giy diyor.Sonuç böyle olacaksa ben stilden vazgeçtim moda neyse onu giyeyim.
Ama bu da olmuyor ki. Podyumda kuğular arzı endam ediyor , sen karşılarında hipnotize olmuş gibi bundan da almalıyım bundan da bundan da. O sezon ne var ne yoksa topluyorsun getiriyorsun eve. Biraz soluklanıyorsun evin rahat ortamında başlıyorsun tekrar denemeye. O da ne kalem etek geniş kalçalarından geçmedi trend 1 iptal. Yüksek topuk bootieler taraklı ayaklarını acayip sıktı trend 2 iptal. Önü kısa arkası uzun harika bir etek ama olamaz  senin 150 cm'lik boyunda arkası yerleri süpürmeye başladı ile trend 3 iptal.Liste böyle uzayıp gidiyor.....
Dedim işte felsefe okusan daha kolay. Benim inandığım modanın mantığı şu: Stil sahibi doğuştan olunur sonradan değil , vücudunu iyi tanıyacaksın. Kusurlarını kapamayı güzel yerlerini ortaya çıkarmayı bileceksin. Trendleri takip edecek ama vücut kusurlarını bildiğin için hangisnin sana uyacağını anlayacaksın. İyi bir gözlemci olacaksın . Tabii birde zevk sahibi olacaksın herşeyden önemlisi. Tüm bunlar varsa sen zaten bir stil ikonusun.

26 Mart 2012 Pazartesi

ZARA SOKAK MODASI

Zara, People başlığı altında sokak modasını öne çıkarıyor. Siz de en az iki parça Zara’dan aldığınız kıyafet, ayakkabı veya aksesuarı taşıyarak bu moda akımına katılabilirsiniz. Her hafta seçilecek en başarılı fotoğrafın sahibine 300 Euro ödül de cabası. İşte koşullar:
  1. En az 2 parça Zara ürünü taşıyor olmanız gerekiyor,
  2. Fotoğrafların yüksek çözünürlükte JPG olması gerekiyor. En az 1300px genişlik, 1300px yüksekliğinde ve en fazla 3900px genişlik, 3900 px yüksekliğinde olmalı.
  3. Fotoğraflarınızı https://people.zara.com/login adresinden gönderebilirsiniz.

25 Mart 2012 Pazar

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç