İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

11 Ocak 2012 Çarşamba

Levi’s’ta İndirimler Başladı
Levi’s® tutkunlarının heyecanla beklediği indirim günleri başladı. Levi’s®’ın Kış 2011–2012 Koleksiyonu ürünlerine şimdi %30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hepsi birbirinden havalı indirimli ürünler tükenmeden bir Levi’s® mağazasına uğramakta fayda var!
“Seneye bunu kullanır mıyım?”, indirim sezonunda alışveriş yapanların kafasını en çok kurcalayan sorudur. Eğer Levi’s®’tan alıyorsanız, tabii ki kullanırsınız. Ne de olsa Levi’s® kendi çizgisinden ödün vermeden moda yaratmayı başaran markaların başında geliyor.  
Levi’s® Sonbahar/Kış 2011–koleksiyonunda temiz-düz çizgiler, el yapımı grafikler ve el dikişi detaylar dikkat çekiyor. Denim sanatında ustalığını konuşturan Levi’s®’ın koleksiyonundaki parçalar, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor. Kadifeler; denimde soluk renkler, sakin mavi tonları ve yıkanmış indigo renkleri; dış giyimde kürklü montlar, parkalar ve militer görünüm koleksiyonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor.

ATALAR'DA İNDİRİM TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

ATALARtüm sezon ve outlet mağazalarında12-16 Ocak tarihleri arasında ithal ve ATALAR etiketli etek, ceket, bluz ve t-shirt’lerde %60 indirimfırsatı ile moda severlere indirim keyfini yaşatıyor. 5 gün boyunca devam edecek olan indirim fırsatını kaçırmayın!

Koleksiyonda, maskülen ceket-pantolon takımlarla kombinlenen ipek saten bluzlarda kullanılan kadınsı detaylar ön plana çıkıyor. Yünlü krepler, bukletler, kaşmirler ve viskonlar koleksiyonda göze çarpan kumaşlar arasında. Eteklerde 80’li ve 90’lı yıllardan esinlenen ATALAR’da, midi boy etekler sezonun en çok tercih edilecek parçalarının başında geliyor. Pantolonlarda ise skinny, pilili ve şalvar tarzı modeller geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ceket tutkunlarını da unutmayan ATALAR, aksesuar ve cep detaylarıyla hareketlendirdiği modelleriyle hem spor hem de şık bir görünüm yaratıyor. ATALAR Koleksiyonları’nın vazgeçilmezi olarak nitelendirilebilecek elbiseler, yine hafta sonu ve iş günleri için özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinin koruyucu kalkanı manto ve kabanlar ise, klasik çizgisinden vazgeçmiyor.

8 Ocak 2012 Pazar

MaxMara 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Bugaboo Missoni Koleksiyonu‏Dünyanın en seçkin bebek arabası markası Bugaboo ünlü İtalyan markası Missoni ile çok özel bir koleksiyon hazırlamış.
Hollywood yıldızlarının, kraliyet ailesi mensuplarının tercihi olan Bugaboo Missoni koleksiyonu ile seçkin annelerin ve stil sahibi bebeklerin yeni trend ikonu olarak kabul ediliyor.
İkonluğu bir yana ben renklere bayıldım.Tam çocuklar için cıvıl cıvıl. Ama maalesef oğlum için artık geç.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç