İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

8 Aralık 2012 Cumartesi

Penti Soruyor: Türkiye’nin Bu Yıl Rengi Ne Olacak ?Penti, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği Dilek Ağacı uygulamasını bu yıl daha da büyüterek, 40 AVM, 150  mağazaya yayarak devam ettiriyor. Penti mağazalarında ve AVM’lerde bulunan, Penti Dilek Ağaçları, yeni yıl dilekleriyle renkleniyor. Ayrıca mağazalardaki Dilek Ağaçları online ortama da taşınıyor. 10 Aralık tarihinden itibaren apps.facebook.com/pentidilekagaci ve facebook.com/penticorap sayfasını ziyaret edenler, hem kendi hem de arkadaşları için istediğini diliyor. Dilekler, Türkiye’nin Dilek Haritası’nı renklendiriyor.  
Penti tarafından AVM ve mağazalar için, her biri farklı renkte dileği sembolize eden toplam 100.000 metre kurdele hazırlandı. Bu kurdeleler renklerine göre; aşk, iş, para, eğitim, sağlık, barış dileklerini içeriyor. Penti’nin facebook hesabı üzerinden dilek dileyen her 100. kişi, hediye çorap kazanıyor. Dilek ağacı kurdeleleri renklerindeki hediye çoraplar  aynı zamanda Penti’nin hediye kazanan kişi için dileğini simgeliyor.  

2012 yılında Penti Dilek Ağacı’nda; İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Adana ve Antalya'da en çok "aşk", İzmir'de "para", Van, Hakkari, Şırnak, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Elazığ ve Manisa'da ise "barış" dilendi.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç