İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Aralık 2012 Pazar

ÖYLE MUTLU BİR YIL OLSUN Kİ, GÖRMEYENLER DE HİSSETSİN‏
Kendini ve sevdiklerini mutlu ederken görme engellilere de destek olmak isteyenler, yeni yıl umutlarını anlamlı bir hediye ile taçlandırıyor. Nazra Jewels kurucuları Aslınaz Kazaz ve Nadin Vanlıoğlu Taş tarafından Altı Nokta Körler Vakfı yararına tasarlanan göz temalı yüzük, bileklik ve kolyeden oluşan ve sadece www.gimora.com adresinde satışa sunulan özel onyx taşlarla bezeli göz temalı koleksiyon, 2013 yılının en özel yılbaşı hediyeleri arasında yerini alıyor.
Özge Ulusoy, Gülben Ergen, Bade İşçil, Merve Boluğur ve Özge Özpirinçci’nin yanı sıra Adriana Lima’nın da severek kullandığı birbirinden zarif takılara imzasını atan Nazra Jewels kurucuları Aslınaz Kazaz ve Nadin Vanlıoğlu Taş tasarımlarını şöyle anlattılar; “Altı Nokta Körler Vakfı yararına bu özel proje bize geldiğinde çok heyecanlandık. Göz bizim için çok zengin bir ilham kaynağı… Burada göz temasını geleneksel motiflerimizle yorumlamak istedik. Tasarımımızda kullandığımız onyx taşlar ile siyahın asaletini, göz sembolü ile de gücünü yaratıcılıktan alan diğer duyularla görme biçimlerini aktarmaya çalıştık. Bu özel koleksiyon ile iyilik ve güzelliği paylaşan insanlara yeni yılın mutluluk getireceğine inanıyoruz.”dediler. 
Satışlarından elde edilen karın tamamı Altı Nokta Körler Vakfı’na bağışlanacak olan şık Nazra Jewels özel koleksiyonuwww.gimora.com adresinden satın alınabiliyor.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç