İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

19 Eylül 2012 Çarşamba

STİLİNİ ÇERÇEVELE, ÖDÜLÜ KAZAN!


Boyner Mağazaları’nın resmi Facebook sayfası Boyner Online, ödüllü bir yarışma ile takipçilerini sevindirmeye hazırlanıyor.Boyner Online Facebook Sayfası’nda13 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Stilini Çerçevele’ yarışmasındaBoyner Online takipçileri, stillerini yansıttıkları fotoğraflarda birbirleriyle yarışacak. En çok beğeni alan ilk 3 fotoğrafın sahipleribüyük ödülün sahibi olacak. 
‘Stilini Çerçevele’ yarışmasına katılmak için katılımcılarınkendi sokak stillerini yansıtan fotoğraflarını uygulamada oluşturacakları profillerine yüklemeleri yeterli. Yarışmaya katılan fotoğraflar uygulamada çerçevelenerek birbiriyle yarışacak. Yarışmada fotoğraflar katılımcıların stili ve yaratıcılıkları üzerinden değerlendirilecek; stiline güvenen ve yaratıcılığını kullanarak fotoğraflarını çerçeveleyenler,Boyner Jürisi’nin değerlendirmesine kadar birbirleriyle yarışacaklar. 
Yarışmaya katılan fotoğraflar, Boyner Jürisi tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın sonunda jürinin birinci olarak seçtiği fotoğrafın sahibi1000 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, ikinci fotoğrafın sahibi 600 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, üçüncü fotoğrafın sahibi ise 300 TL değerinde Boyner Hediye Çeki ile ödüllendirilecek.  
Boyner Online Facebook takipçilerinin ve Boyner Jürisi’nin beğenileriyle belirlenecek ödüllerin sahipleri15 Ekim 2012 tarihinde Boyner Online Facebook Sayfası’nda açıklanacak. 
Stiline güvenen herkesin katılabileceği ‘Stilini Çerçevele’ yarışması 13 Ekim 2012 tarihine kadar Boyner Online Facebook Sayfası’nda sürüyor. Yarışmaya katılarak büyük ödüllere talip olmak isteyenler için ayrıntılar Boyner Online Facebook Sayfası’nda! 

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç