İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

21 Eylül 2012 Cuma

Havalar Soğuyor Olamaaaaaaaaaaz!


Yakında havalar iyice soğuyacak ve biz kat kat giyinmeye başlayacağız. Ben hep mevsim geçişlerinde zorlanırım. Özellikle de yazdan kışa geçerken. İncecik uçuşan elbiselerden eteklerden sonra pantolona geçmek beni oldum olası sıkmıştır. Hele kapalı ayakkabı olayına hiç girmeyelim. Ama tabi bu söylediklerim alışma dönemi için geçerli. Bir süre sonra sanki  hiç yaz görmemişim hep kutuplarda yaşamışım gibi adapte olup kendimi fazla kaptırdığım da oluyor.
Aslında benim kış mevsimiyle olan derdim giyim den çok kuşam yani aksesuar kısmı. Yazın düz kısa kollu bir t-shirt giyip bileklerini boynunu kolyelerle bilekliklerle dolduruyorsun kendi tarzını yaratıyorsun. Ama kışın öyle mi ? Zaten kıyafetlerin kolları uzuyor hele bir de gerçekten soğuksa ve balıkçı yaka giydiysen boynunu da kapattın . Eeeee nereme ne takayım şimdi. Kulağıma en fazla kaç delik deldirip küpe rekoru kırabilirim acaba?
Her şeye rağmen umudumu yitirmedim oturdum 2012 sonbahar-kış aksesuar modasını araştırdım. Aslında hiç te iç karartıcı bir tablo çıkmadı karşıma.
Hatta araştırma yaparken moda ve trend sitesine rastladım. Muzdarip olduğum konuyu ne kadar da güzel kaleme almışlar. Onların yazısını okuyunca ben ne yazsam boş dedim. En iyisi siz kendiniz ziyaret edin ve yazıyı yerinde okuyun. 
Hatta benim gibi bir bakmışsınız moda ve trend sitesine dalmış kendinizi kaybetmişsiniz. 

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç