İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

28 Mart 2012 Çarşamba

2012 İlkbahar Yaz Renkleri

Şimdiden ilkbahar gardırobumuz için planlar yapmaya başladık. Fakat bu işi sezon trendi olacak renklere göz atmadan yapmamalıyız.
TuruncuTuruncu, 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en favori renklerinden. Bu rengi pek çok kıyafetin üzerinde görmeye hazır olun; elbiseler, ayakkabılar, çantalar, kemerler, güneş gözlükleri...

Eğer turuncu sizin favori renginizse, bu rengin keyfini çıkaracaksınız demektir. Bu rengi baştan ayağa giyebilir ya da detaylarda kullanabilirsiniz.
                

                
BeyazGenelde siyah daha çok kış mevsiminin rengidir, beyaz ise yaz mevsiminin. Bir bütün olarak beyaz görünüm 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en seksi trendlerinden biri.

Narin dantelleri ya da pilileri daha feminen bir görünüm için kullanmayı deneyebilirsiniz. Elegan bir görünüm için ise daha sade bir çizgiyi tercih edebilirsiniz.
         

      
 FuşyaFuşya rengi, turuncu ya da beyaz gibi her yerde karşımıza çıkmasa da, zaman zaman görünüp göz kamaştıracak.           

                                      
SarıSarı renk her zaman turuncu ile güzel bir uyum gösterir. Turuncu renk ne zaman trend olsa, sarı da bir o kadar popüler hale geliyor. Bu sadece bir moda kuralı, bunu bu şekilde kabul etmekte fayda var. Soluk sarı renkten parlak limon sarısına kadar uzanan renk skalası yeni sezonun trendlerinde genişçe yer alıyor.             


       
Ten rengiTen rengi yeni sezon paletinin en favori renklerinden biri. Çünkü çok yönlü! Bütün renklerle kombinlenebiliyor ve asla kötü durmuyor. Renk, bu yönüyle diğer renkler arasından sıyrılıyor.            
   
MaviMavi oldukça zengin tonlarıyla sezona giriş yapıyor. Elektrik mavisi, koyu mavi, deniz mavi, turkuaz ya da çok açık mavi...                                                              

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç