İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

11 Ocak 2012 Çarşamba

Levi’s’ta İndirimler Başladı
Levi’s® tutkunlarının heyecanla beklediği indirim günleri başladı. Levi’s®’ın Kış 2011–2012 Koleksiyonu ürünlerine şimdi %30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hepsi birbirinden havalı indirimli ürünler tükenmeden bir Levi’s® mağazasına uğramakta fayda var!
“Seneye bunu kullanır mıyım?”, indirim sezonunda alışveriş yapanların kafasını en çok kurcalayan sorudur. Eğer Levi’s®’tan alıyorsanız, tabii ki kullanırsınız. Ne de olsa Levi’s® kendi çizgisinden ödün vermeden moda yaratmayı başaran markaların başında geliyor.  
Levi’s® Sonbahar/Kış 2011–koleksiyonunda temiz-düz çizgiler, el yapımı grafikler ve el dikişi detaylar dikkat çekiyor. Denim sanatında ustalığını konuşturan Levi’s®’ın koleksiyonundaki parçalar, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor. Kadifeler; denimde soluk renkler, sakin mavi tonları ve yıkanmış indigo renkleri; dış giyimde kürklü montlar, parkalar ve militer görünüm koleksiyonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor.

1 yorum:

Merve Yıldız MY. Fashion dedi ki...

merhaba canım.İzmir blogger bulusmasına katılmak istersen buradan ulaşabilirsin.Blogundada paylaşarak daha çok kitleye ulaşmamızı saglayarak bize yönlendirirsen çok sevinirim.
http://merveyilldiz.blogspot.com/2012/01/izmir-blogger-bulusmasi.html

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç