İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

3 Ocak 2012 Salı

Atasay Myras yeni koleksiyon- "Işık Ülkesine Yolculuk"!‏Dünya üzerinde yaşamış en onurlu ve en özgür insanların “Işığın İnsanları”nın ülkesi Lykia... Güneşin hayat verdiği toprakları, turkuvaz mavisi denizi, zümrüt yeşili doğası, kayalara oyulmuş kral mezarları, gizemli anıtları ve unutulmaz efsaneleri ile göz kamaştıran bir coğrafyanın büyülü yansımalarını günümüze taşıyan Lykia, Atasay Myras’ın 2012 koleksiyonunun ilham kaynağı oldu.
Atasay Myras’ın Işık Ülkesine Yolculuk” koleksiyonun en gözde tasarımları olan Homeros'un anlattığı, Pegasos efsanesinden esinlenilen kolye ve Letoon antik kentinde bulunan İonik sütun başlığından esinlenilen küpe, stil sahibi kadınların vazgeçilmezi olacak.
Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığında, Özgül Sokullu koordinatörlüğünde ve Arkeolog Editör Nezih Başgelen danışmanlığında hazırlanan değerli taşların süslediği Atasay Myras’ın Işık Ülkesine Yolculuk Koleksiyonu, kendini farklılaştırmak isteyen kadınlara; birbirinden eşsiz, küpe, bilezik, yüzük ve gerdanlıklar kültürel moda keyfi yaşatacak.
Büyülü topraklardan ilham alınarak hayat bulan Atasay Myras’ın Işık Ülkesine Yolculuk Koleksiyonu ile buluşmak için Türkiye’nin 120 noktasındaki Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç