İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

24 Aralık 2011 Cumartesi

Moda Ve Biniciliği Birleştiren Tuba BenianHem yurtdışında hem de Türkiye’de binicilikte tercih edilebilecek giysilerin kısıtlılığı ve belli bir tarzın dışına çıkılmaması, Tuba Benian’ı bu sporu yapan binicileri tasarım ürünlerle buluşturmaya sevk etmiş. Binicilikle profesyonel anlamda ilgilenen ve halen yarışmalara katılan Tuba Benian, binici giysilerinin özelliklerini uzun zaman araştırdıktan sonra kendi koleksiyonunu tamamlamış.
Üstelik koleksiyonlarında sadece binicilik tarzını değil her türlü stili kullanmış. Sitesini ziyaret ettiğinizde gördüğünüz tasarımlara eminim sizde benim gibi bayılacaksınız.
Binicilik ve modayı birleştiren bu yepyeni mekan Serdarı Ekrem Sokak, 33 numara Galata'da

GÖZÜM BİNİCİ ŞAPKALARINDA


Binici çizmeleri derken gözüm şimdi de binici şapkalarında. Çok hoş bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Gerçi henüz hiçbir mağazada görmedim o yüzden hüzünlüyüm . Ama araştırmaya devam ediyorum. Sizin bildikleriniz varsa benimle paylaşın lütfen.

23 Aralık 2011 Cuma

STİL DİREKTÖRÜ VE VERO MODA İLE EN ŞIK SİZ OLUN

Sevgili stil direktörümüz yine harika bir yarışma düzenlemiş. Tarzını herkesin ilgiyle takip ettiği Alexa Chung bildiğiniz gibi Vero Moda'nın yüzü. İşte hediyelerde şu anda fotoğraflarda Alexa'nın üzerinde gördüğünüz harika elbiseler. Bu yılı şanslı bitirip yeni yıla en şanslı ben girerim diyorsanız hadi bakalım. Eda'cığımın şartlarını yerine getirin ve şans perinizin yanınızda olması için dua edin. Hepsi bu.

Lacoste İndirim Günleri Başladı.‏

IKEA'dan Sevdiklerinize En İnce Hediye‏


Hala sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz işte size harika bir fikir.Hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz tasarıma sahip IKEA Hediye Kartı, mağazaların müşteri hizmetlerinden alabilir istediğiniz miktarda para yükleyerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 

INSTYLE.COM.TR AÇILDI


Yolunuzun üzerinde dergi alabileceğiniz bir yer yoksa ya da her yeri aramanıza rağmen o ay ki instyle dergisini bulamadıysanız üzülmeyin. Çünkü instyle.com.tr açıldı. Artık merak ettiğiniz herşeye ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan bağlanarak öğrenebileceksiniz.

22 Aralık 2011 Perşembe

Yılın En Kötü Kıyafetleri


İngiliz The Telegraph 2011'in en kötü kıyafetlerini ilan etmiş. Bu listede 25 kişi yer almış.İngiliz The Telegraph 2011 yılının en kötü kıyafetlerini seçmiş. Bu listede 25 kişi yer almış. Bazıları gerçekten korkunç. Dışarı çıkarken hiç mi kendilerine bakmadılar yoksa yanlarında dürüst bir kişi bile yok muydu bilemiyorum. Ben sizin için listeden bir kaç kişiyi yayınlıyorum. Devamını görmek isterseniz milliyet foto galeri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

21 Aralık 2011 Çarşamba

Bora Aksu'nun Armaggan Özel KoleksiyonuSınırlı sayıda üretilen, elbise, etek, bluz, kabandan oluşan 40 parçalık Bora Aksu for Armaggan koleksiyonu, annesinin sandığındaki kolalı bohçalarda bir hazine gibi özenle saklanan el emeklerinin hikayesini dinleyen küçük bir kız çocuğunun hikayesinden ilham alınarak tasarlandığı söyleniyor. Ne kadar güzel  bir tanımlama.
Oya, yazma ve ipek kumaşları özel olarak Armaggan'ın atölyelerinde geleneksel yöntemlerle elde işlenmiş.
Bora Aksu'nun özel koleksiyonu Nuruosmaniye ve Nişantaşı Armaggan mağazalarında satışa sunuluyor.

Armaggan Nurosmaniye
Nuruosmaniye Cad. No: 65
Nuruosmaniye/İstanbul
Tel: 0212 511 34 28 


Armaggan Nişantaşı
Abdi İpekçi Cad. Bostan Sok. No:8
Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 0212 291 62 92

18 Aralık 2011 Pazar

Binici Çizmeleri Nasıl Giyilir?

Evet evet biliyorum bu sezon binici çizmeleri moda değil. Ama herkes için sezonu , zamanı olmayan parçalar vardır. Benim içinde binici çizmeleri öyle. Dolabımın özel parçalarından ve her zaman keyifle giyerim. Ben genellikle elbise  , etek ya da taytla tercih ediyorum. Kotumun paçalarını çizme içine sokma durumu pek bana göre değil. Herkesin zevki işte.
Uzun yıllar severek giydiğim binici çizmelerimin geçen sene bilmediğim bir nedenden derisi çatladı. Aldığım firmaya götürmeme rağmen bir sonuç alamadım. Geçen gün öğle yemeği için gittiğim alışveriş merkezinden çıkarken bir ayakkabı mağazasına girdim üstelik işe dönmeme 15 dk kala. Girer girmez bir çift binici çizmesi gördüm. Tam da istediğim model ve renkteydi. Bu bir işaret olmalı dedim kendi kendime ve hemen aldım. Hayatımda yaptığım en hızlı ayakkabı alışverişi oldu.
Sizinde tahmin edeceğiniz gibi günümün kalanı çok keyifli geçti. Umarım bu çizmelerimde de aynı hüsrana uğramam

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç