İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

17 Aralık 2011 Cumartesi

Burberry 2011 2012 Gece Koleksiyonu


SHOPAMANİ

“Shopamani Smart Shopping Days”, kırkı aşkın katılımcı markadan çok özel ayrıcalıklar ve sürpriz hediyelerle yeni yıl öncesinde İstinyePark’ta düzenleniyor. 20-25 Aralık tarihlerinde Shopamani ile akıllı ve eğlenceli alışveriş, yılbaşı keyfine keyif katacak, harcarken kazandıracakAktif bir Shopamani üyesi olan Ece Sukan, Smart Shopping Days günleri boyunca en çok puan toplayan Shopamani üyesine eşlik ederek “styling” alışverişi yapacak.

16 Aralık 2011 Cuma

Eternal Child

Gül Gürdamar’ın Eternal Child Knitwear markası altında yarattıkları, anneannenizin naftalin kokulu, karamsar kahverengi hırkalarıyla uzaktan yakından alakası yok. Grafiker kökenli olmasının verdiği avantajı iyi kullanan Gül’ün elinde triko basbayağı seksi bir nitelik kazanıyor.

Rojin Aslı Polat’la aynı mekanı paylaşan Eternal Child, İstanbul’un ve özellikle Galata’nın ironilerinden besleniyor. İpek ve dantelin ağırlıkta olduğu, çoğunlukla mürdüm eriği, orman yeşili, solgun pembe gibi sonbahar tonlarını ve elbetteki gri ve siyahları kendine yakıştıran olgun dişi için. 

Adres: İlk Belediye Cad. Vural Arıkan Apt.
No: 5/5 Tünel 
Tel: 0 212 293 84 04
Her gün 09.00-18.00 

KIŞ MEVSİMİNDE DE YAZLIK ELBİSELERİ GİYMEYE DEVAM EDİYORUZ


Kış geldi diye yazlık elbiselerinizi hemen kaldırdınız mı? Hemen gardrobunuzun başına gidiyorsunuz ( tabi bu yazıyı okuduktan sonra ) ve derinlere soktuğunuz elbiselerinizi çıkarıyorsunuz.

Hem rahat hem şık bir görüntü istiyorsanız elbiselerinizin üzerine hırkalarınızı giyiyorsunuz ve sokağa çıkıyorsunuz. Hepsi bu.

15 Aralık 2011 Perşembe

KALEM ETEK VE KAZAK İKİLİSİ

Kim demiş kalem etekler sadece gömlek ya da bluzlarla giyilir diye. Üzerine giyeceğiniz bir kazakla bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.Üstelik kalem eteğin klasikliğini de kırmış olursunuz.
Bu konuyu ele alıp ta gelmiş geçmiş en iyi kalem etek li kadını da anmadan edemeyeceğim. Acaba sizin aklınıza gelen de o mu?

CAMEL VE PEMBE


Bu iki rengi daha önce birlikte kullanmayı hiç denemedim. Ama sonra biraz düşününce neden olmasın dedim ve internette ( google amca sağolsun ) biraz araştırma yaptım. Aslında düşündüğümden daha popülermiş bu iki renk kombinasyonu. Fotoğrafları gördükçe daha da içime sindi. Şimdi geriye sadece en kısa zamanda uygulamak kaldı.

14 Aralık 2011 Çarşamba

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç