İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Aralık 2011 Cuma

8 Aralık 2011 Perşembe

İŞTE BU !

İşte Bu! Karşınızda modadan anlayan stil sahibi bir erkek. Bunu da gördüm ya artık ölsemde gam yemem. Karşınızda Francesco Cominelli.Kendisi bir İtalyan. ( neden hiç şaşırmadım acaba ) Milano'da prestijli bir sanat okulunda fotoğrafçılık eğitimi almış. Ayrıca moda ve tasarım diploması var.Daha durun bitmedi. New York'ta V dergisinde stajerlik yapmış.
Düşününce modayla bu kadar içiçe olan birinin belki de başka türlü görünmesi mümkün değilmiş gibi geliyor insana. Ne olursa olsun bir erkeği böyle stil sahibi olarak görmek beni çok memnun etti. Keşke etrafta daha çok olsalar.

7 Aralık 2011 Çarşamba

BEYAZ KÜRK NASIL GİYİLMELİ?

Dolabımda Kate Hudson'ın giydiği gibi beyaz bir kürk ( elbette ki imitasyon ) öylece duruyor. Özel gecelerin dışında hiç giyilmedi. Çok sevmeme rağmen dikkat çekici bir parça olduğu için çok fazla kullanamıyorum. Bunları düşünürken bir küçük araştırma yapayım bakalım beyaz kürkü olanlar nasıl giymeyi tercih etmiş. Bulduklarımı sizinle de paylaşmak istedim.

 Kombinler içinde 1. fotoğraf favorim. Bu kadar iddialı bir parça ile hem bu kadar şık hem de bu kadar günlük görülebileceğini düşünmemiştim. Yoksa bende biraz boyunu mu kestirsem?

6 Aralık 2011 Salı

AMY WİNEHOUSE'UN SON KOLEKSİYONU
Amy Winehouse'un Fred Perry için hazırladığı on dört parçalık son koleksiyonu bugün markanın internet sitesinden satışa çıktı. Koleksiyon daha öncekilerde de olduğu gibi şarkıcının stilini yansıtan parçalardan oluşuyor. Fred Perry ürünlerden elde ettiği bütün kazancı Amy Winehouse Vakfı'na bağışlayacağını da açıklamış. 

H&M Dragon Tattoo Koleksiyonu
H&M for Versace , H&M for Marni derken şimdide karşımıza H&M Dragon Tattoo koleksiyonu çıktı. H&M in hızına yetişmek zor. Ama müdavimlerini çoooook mutlu ettiği açık.
H&M’in “Ejderha Dövmeli Kız” filminden ilham alınarak tasarlananDragon Tattoo Koleksiyonu şimdiden yerli yabancı birçok blogta konuşuluyor.
“Ejderha Dövmeli Kız” filminin kıyafet tasarımcısı tarafından tasarlanan 30 parçalık koleksiyon 14 Aralık’ta İstinyepark H&M mağazasında satışa sunulacak.Şimdiden bu tarihi ajandalarınıza not edin.

MODA AŞKININ YAŞI OLMAZ
kaynak: milliyet
Moda aşkının yaşı olmayacağının en büyük kanıtı sanırım bu fotoğraflar.Bu aşk sonradan da oluşmaz bana göre. Doğuştan vardır insanın içinde belki bazen bunu farketmesi zaman alabilir. Şunlara baksanıza hepsi ne kadar tatlı ne kadar şık. Umarım bende onların yaşına geldiğimde böylesine hoş görünmeyi başarabilirim

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç