İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

22 Ekim 2011 Cumartesi

20 Ekim 2011 Perşembe

19 Ekim 2011 Çarşamba

HERKESİN BAŞI SAĞOLSUN BUNA SEBEP OLAN HERKES KAHROLSUN


Millet olarak çok acı bir gün yaşıyoruz. Herkes gibi bizde çok hüzünlüyüz ama daha çok kızgınız , öfkeliyiz. Bugün yayınlanan postlar otomatik olarak yayınlandı. Aslında bugün modadan , alışverişten bahsedecek hal yok hiç kimsede. Postları geri çekmek yerine affınıza sığınıp acımızı paylaşmak istedik. Herkesin başı sağolsun ve buna sebep olan herkes kahrolsun.

Canlanacak Gibiler


Louis Vuitton'un aksesuarlarını hiç bu kadar canlı görmemişsinizdir. İngiliz sanatçı Billie Achilleos, Paris'te sergilenen ve tamamı Louis Vuitton marka aksesuar ve cüzdanlardan oluşan hayvan heykellerine hayat verdi.
Sergiyle ilgili olarak markanın CEO'su Yves Carcelle, "Bu yaratıklar Londra ve Milano da dahil olmak üzere küresel bir seyahate çıkacaklar" dedi. Serginin rotası henüz netleşmediği için Türkiye'ye uğramasını heyecanla bekliyoruz.

Havalar Soğudu Ne Giysem Acaba?-8

18 Ekim 2011 Salı

BENİ ISITMASA DA OLUR

Tamam havalar buz gibi olabilir , ayaklarınız da çok üşüyordur anlıyorum. Ama ne kadar ısıtırsa ısıtsın ben bu ugg botlara ısınamadım bir türlü. Çocukların ayaklarında belki. Bir derece sevimli duruyor , kadınların ayaklarına yakıştıramıyorum. Her kış sezonunda acaba bu sefer onlarsız geçer mi bu kış derken birde ne göreyim? Platform ugglar karşımda. Yapmayın yapmasınlar lütfennnn!!!!

Havalar Soğudu Ne Giysem Acaba?-7

Bora Aksu Armaggan İçin Tasarladı
     Tasarımcı Bora Aksu, Armaggan için yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Londra'da yaşayan ve Londra moda haftalarında birkaç kez "Yılın Modacısı" unvanını kazanan Bora Aksu, Armaggan için hazırladığı özel koleksiyonda, her an değişen ve tüketilen modayı değil, kuşaktan kuşağa aktarılan moda anlayışını yansıtıyor. 
     Armaggan'ın atölyelerinde Turkish Cultural Foundation (TCF) bünyesindeki Doğal Boya Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DATU) denetiminde üretilen özel kumaşların kullanıldığı koleksiyonda, zamansız kesimler güncel tasarımlarla öne çıkıyor. El tezgahlarında enine dokunan özel kumaşlarla üretilen ve vücuda göre şekillenen koleksiyondaki dar dokuma ceketler, kalın dokuma paltolar, özel baskılı ipek bluz ve dökümlü elbiseler kimi zaman bir iğne oyası, kimi zaman bir kuşakla geleneksel ancak çağdaş çizgileriyle dikkat çekiyor.
    Bora Aksu'nun özel koleksiyonu, önümüzdeki günlerde Nuruosmaniye mağazasında yapılacak özel bir sunumla, Armaggan dostlarına tanıtılacak. 

17 Ekim 2011 Pazartesi

2 Ters 1 Düz Sonbahar-Kış Koleksiyonu

   Genç moda tasarımcısı İpek Arnas, 2009 yılında yarattığı "2 Ters 1 Düz" markasının 2012 Kış koleksiyonu ile karşımızda. Arnas, Türkiye'nin önemli iplik firmalarından Nako sponsorluğunda hazırladığı 2012 Kış koleksiyonunda şık ve kadınsı tasarımlar sunuyor. 
   Sayısı her geçen gün artan markaların birbirinin aynısı fabrikasyon ürünlerine karşın her biri butik konseptinde ve sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon farklılık gözeten genç kadınların ve erkeklerin beğenisine sunuluyor. Arnas, çocukluğumuzda belki de çoğumuzun eline defalarca aldığı yün ve şişlerden modern tasarımlarla harikalar yaratıyor. 
   2 Ters 1 Düz'ün eski ve yeni koleksiyonlarının harmanlandığı, bazı parçalarda değiştirilen iplik yapısı ile Nako'ya özel hazırlanan tasarımların ayrıntıları çok yakında "2 Ters 1 Düz Nako" dergisiyle raflarda yerini alacak. 

16 Ekim 2011 Pazar

Havalar Soğudu Ne Giysem Acaba?-5

KIRMIZI RENKTEN KORKMAYIN
Sizde benim gibi kırmızı renkten korkanlardan mısınız ? ( Tekerleme gibi oldu ) Alışverişe gittiğinizde kırmızı ürünleri ışık hızıyla geçip , uzun zamandır aradığınız bir üründen sadece kırmızı rengi kaldığı için vaz mı geçiyorsunuz? Başkalarının üzerinde gördüğümde ne kadar yakıştırsam da giymeye cesaret edemiyorum kırmızıyı. Belki bu resimler fikrimi değiştirmeme yardımcı olur dedim. Belki size de yardımı olur...

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç