İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

10 Eylül 2011 Cumartesi

Beyaz pantolon


1- Miu Miu
2- Linda Farrow Luxe
3- Kenneth Jay Lane
4- Michael Kors
5- Michael Kors
6- Yves Saint Laurent
7- Alexander McQueen

1- D&G
2- Persol
3- Kenneth Jay Lane
4- Wolford
5- Michael Kors
6- Topshop
7- Alexander Wang

1- Zoe Krassen
2- Oliver Peoples
3- Stella McCartney
4- Michael Kors
5- Alexander McQueen
6- Zara
7- Ralph Lauren Collection

1- Jason Wu
2- Prada
3- Kara Ross
4- Michael Kors
5- Christopher Kane
6- Matthew Williamson
7- Reed Krakoff
Beyaz pantolon, yaz bitmeden gardırobunuza eklemeniz gereken parçalar arasında!
Harem, bol paça, skinny veya boru paça.. Pantolon modeliniz ne olursa olsun pantolonunuzun rengi beyaz olsun! 

J. Crew'un SonbaharıPastel renkleri ve sonbaharın olmazsa olmazı toprak tonları... Sonbahara yaklaşırken balıkçı yaka trikoların, plili ve kalem eteklerin yer aldığı J. Crew koleksiyonunun tamamını görmek için sabırsızlanıyoruz!

9 Eylül 2011 Cuma

Kime daha çok yakışmış?


Kerry Washington ile Tulisa Contostavlos, Vivienne Westwood imzalı elbisenin farklı renkleri ile pişti oldu. Kerry Washington, elbisenin krem rengini tercih etti ve daha önce giydi. Tulisa Contostavlos’un tercihi ise siyah renkten yana oldu. Tulisa Contostavlos, ayakkabıları ve saç şekli ile piştinin de galibi oluyor.
Blumoon imzalı yılan derisi desenli elbise ile pişti olan Carmen Electra ile Vanessa Hudgens, tamamen farklı stilleri benimsedi. Carmen Electra, yılan derisi ayakkabı ve altın renkli takılarla görünümünü tamamladı. Vanessa Hudgens ise, sabahlık benzeri bir şal ve çeşitli aksesuarlarla kombin yaptı. İkisi de çok başarılı olamasa da, Vanessa Hudgens farklı seçimleri ile kazanıyor.
Isabel Lu imzasını taşıyan pembe renkli elbise ile pişti olan Bella Thorne ile Jenna Dewan arasındaayakkabıları dışında belirgin bir fark yok. Belle Thorne, mavi renkli bir ayakkabı tercih ederken, Jenna Dewan’ın tercihi ise ten renginden yana olmuş. Aksesuar seçimleri ile kazanan Jenna Dewan.
Olivia Wilde ile Julianne Moore, Tom Ford imzasını taşıyan siyah elbise ile pişti oldu. Hatta pişti olmakla kalmayıp, objektfilere de aynı pozu verdiler. Olivia Wilde, makyajı ve aksesuarları ile kusursuz görünüyor. Julianne Moore da çok güzel görünüyor, fakat ayakkabı seçimi dolayısıyla piştiyi de kaybediyor.
Amerika’nın en popüler yarışmaprogramlarından biri olan ‘X Factor’de jüri üyesi görevini üstlenen Kelly Rowland, yarışmanınbasın tanıtımında düzgün vücut hatlarını gözler önüne seren Versace imzalı bir elbise ile boy gösterdi. Ayakkabı tercihi ise Guiseppe Zanotti oldu.
Son filmi ‘Our Idiot Brother’ ın Los Angeles galasına katılan Zooey Deschanel’in tercihi Moschino 2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndan siyah-beyaz renklerin hakim olduğu bir elbise oldu. Elbisesini YSLayakkabılarla tamamladı.
Ünlü şarkıcı Ciara, geçtiğimiz hafta Christopher Kane’in 2011 sonbahar-kış koleksiyonundan transparan detayların göze çarptığı bir elbise giydi. Ciara, podyum versiyonunda dikkat çeken jel dolu cepleri çıkarttırmıştı. Ayakkabıları ise Christian Louboutin.

Moda İkonlarının Stil SırlarıDENİZ BERDAN (Blog yazarı ve pasta şefi)
 Yeniliklere açık, sürrealist, uyumsuzluğun uyumunu seven, marka takıntısı olmayan biriyim. 
 Giydiklerimi tablo gibi görüyorum ve benim için güzel bir tablo, görüntülerin ve desenlerin sentezinden oluşuyor. 
 Modanın fazla ciddiye alınmaması gerektiğini düşünüyorum ama sanatla birlikteliğinden doğan yeni fikir ve yaklaşımları seviyorum. 
 İçinde kendimi mutlu ve güvenli hissettiğim Aslı Filinta ürünlerden almadan duramam. 
 Bence moda ikonları her döneme hitap eden, popüler kültürün yarattığı genelin beğenisine uygun kişiler.

EDA TAŞPINAR (Trendikon programının yapımcısı ve sunucusu)
 Değişken bir tarzım var. Bence sürekli aynı tarz giyinmek çok sıkıcı. Şu anda gencim ve vücudum iyi. Belki de bu yüzden deniyorum. O gün kendimi neyle daha iyi hissediyorsam öyle giyiniyorum; bazen avangart, bazen hippi.
 Moda bir hayat tarzı. Kendini nasıl istersen o şekilde ifade ediyorsun, bu da çokgüzel bir şey. Ama çok da ciddiye almayıp keyfini çıkarmak lazım.
 Her sezon almaktan bıkmadığım şeylerden biri ayakkabı. Bence elbiseyi gösteren şey de zaten ayakkabıGüzel ve eksantrik ayakkabılarayı seviyorum.

AHU YAĞTU (Model ve oyuncu)
 Eklektik, vintage kıyafetlerle günümüz trendlerini karıştırmayı seviyorum.
 
Modayı körü körüne takip edip uygulamaktan yana değilim. Yeniliklerden ve trendlerden tabii ki haberim oluyor, ama tarzıma uyduğu kadarıyla uygulamayı tercih ediyorum. 
 Şapka takmayı çok seviyorum. Durmadan şapka alıyorum. Aslında daha çok aksesuvar ağırlıklı alışverişler yapıyorum. 
 Tüm zamanların moda ikonu deyince aklıma Coco Chanel'in pantolonlu görüntüsü geliyor.

SİREN ERTAN ÇARMIKLI (Moda tasarımcısı)
 Klasik ama mutlaka farklı detayların hakim olduğu bir stilim var.
 Bana göre moda hayatın tuzu, biberi, neşesidir. Ama kafaya çok da takmaya gerek yok. Benim için önemli olan iyi ve doğru giyinmektir. Çünkü 'iyi ve doğru giyinmek', hayatınızı hiç çaktırmadan etkiler.
 Kıyafetlerimin çoğunu kendim yaptığımdan, daha çok ayakkabı, mücevher ve aksesuvar alıyorum. Almadan duramadığım şey ise çanta.
 Coco Chanel, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Jane Birkin gibi isimler, 'tüm zamanların moda ikonu' sıfatını hak ediyor bence.

BAŞAK DİZER FRANSEZ (Alışveriş ve Stil Danışmanı)
 Stilim eklektik diyebilirim. Yeni ve eskiyi, vintage ve pop stili, romantik ve asi tarzları birarada kullanmayı seviyorum.
 Eğlenceli
renkli ve değişken bir konuolduğu için modayı çok seviyorum. Yeni sezon tasarımcı defilelerini takip ediyorum ve sokak modasıyla devamlı besleniyorum. 
 Aksesuvarın kıyafet kadar önemli olduğunu düşünüyorum ve almadan duramıyorum. Bir nevi küçük heykel gibiler.

AYŞE KUCUROĞLU (İşletmeci)
 Biraz Kurt Cobain'in anneannesi gibi, biraz Coco Chanel'in izlerini taşıyan bir tarzım var. Fazla düzgün ve muntazam görünmeye karşıyım. Çizgili aşığıyım. Ve hep eskiyi referans alırım.
 Bence moda tavır almaktır. Belki de modayı eğlenceli ve anlamlı bulduğum için seviyorum.
 Renk renk, desen desen hırka almadan duramıyorum.
 Tüm zamanların moda ikonu kesinlikle Coco Chanel. Hem maskülen hem de çok 
kadınsı olabilmesi beni çok etkilemiştir. 
 Beni en çok etkileyen moda objeleri; deri eldiven ve platform topuklardır.
8 Eylül 2011 Perşembe

Kıyafet Dışında Herşey
Kurt Geiger, yeni aksesuar koleksiyonu "Everything But The Dress", yani "Kıyafet dışında her şey" adlı koleksiyonunu çıkardı. Takıdan iPad kılıfına kadar geniş bir ürün yelpazesiyle karşımıza çıkan markada artık  kıyafet dışında aradığınız her şeyi  bulabilirsiniz. 

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç