İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

27 Aralık 2011 Salı

Yılbaşı Makyajı İçin Önerileri

Armani
İlham verici bir çağ… 30’ların zarafeti, bu koleksiyona esin kaynağı oluyor. Armani'nin bu özel makyaj koleksiyonunun yüzü ise Megan Fox.

Eyes To Kill farlar
Giorgio Armani’nin en gözde farı, üç metalik rengin yansımalarıyla zarifçe sınırlı sayıda üretimle sahneye çıkıyor: Altın rengi; tonu açılmış gümüş plütonyum ve gümüş ile altının karışımıyla ara bir renk tonu.

Bobbi Brown
Bobbi Brown, renklerle özgürce oynamak için en doğru zamanın yılbaşı gecesi olduğunu söylüyor. 

Gözlerde lacivert, gri ve mor gölgeler ile dumanlı göz makyajı uygulanmış. Dudaklarda ise koyu pembe mat ruj var. Güzel bir denge...

Burberry
Burberry'nin makyaj koleksiyonu doğal ve sofistike...Pembe tonlarında yarı parlak bir ruj ve açık sedefli bir far bu makyajı özetliyor. Gözler aydınlık.Kirpikleri tek tek ayıran bir maskara... Belli belirsiz allık.

Özellikler sarışın ve makyajda abartı istemeyenler için güzel bir yılbaşı makyajı.

Chanel
Chanel 2011 Yılbaşı koleksiyonu altın ve kırmızı renk paletlerinden oluşuyor, tam bir parti görünümü için! 

Altın ve kırmızı bir palet sunan koleksiyon, dudakları ön plana çıkarıyor. Dudaklar kırmızının en parlak tonuyla canlanıyor.

Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent yılbaşı makyajı için muhteşem bir göz makyajı yaratmış. Dumanlı, vamp ve çok siyah... Ten ve dudaklar da bir o kadar soluk ve bu göz makyajında olması gerektiği gibi geri planda.

Bu iddialı makyajı nasıl bir kıyafetle uygularım diye düşünüyorsanız, gümüş payetli bir elbise ile deneyin deriz.

Dior
Dior'un yeni yıl makyajı verniklenmiş! Parlak kırmızı, tırnaklarda ve ruj da görülüyor. Ateş kırmızısı ve altın ışıltıları Dior'un da gözdesi...
Nars
Kobalt mavisi, Nars'ın en büyük iddiası. Mat ve yüksek pigmentasyona sahip renk, kesinlikle cesur bir görünüm için. Yılbaşı makyajında denenmeli!

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç