İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

26 Kasım 2011 Cumartesi

TV yıldızlarının kıyafetleri Stefanel Astoria’da

Şıklığı kadar rahatlığına da önem veren, kendi tarzını yaratmayı seven şehirli kadınların gözdesi Stefanel, tasarımlarıyla pek çok popüler TV dizisinin tercihi olmaya devam ediyor. 

Stefanel’in kıyafet sponsorluğunu üstlendiği yapımlar arasında geçtiğimiz sezonun en çok seyredilen dizileri ve en sevilen yıldızları yer alıyor. Çocuklar Duymasın-Pınar Altuğ, Adını Feriha Koydum-Deniz Uğur, Kızım Nerede-Ece Uslu, Gönülçelen-Tuba Büyüküstün, Nuri-Meltem Cumbul, bu dizi ve yıldızlardan sadece birkaçı… 

Fatmagül’ün Suçu Ne, Lale Devri, Kızım Nerede ve Ezel’in oyuncularını da giydiren Stefanel, yeni dönemdeyse Kuzey&Güney, Bir Çocuk Sevdim, İffet, Anneler ve Kızları, Umutsuz Ev Kadınlarıgibi iddialı yapımların kıyafet sponsorluğunu üstleniyor.

Astoria Stefanel'den satın alabilirsiniz!
Tüm bu dizilerde kullanılan tasarımlar ve ünlü oyuncuların giydiği kıyafetler Stefanel’in Astoria mağazasında sizi bekliyor. Markanın sponsor olduğu dizilerde ünlü oyuncuların giydiği ürünler yıldızlarla işaretlenmiş bir şekilde dizi yayınlandıktan sonra Astoria mağazasında sergileniyor. Yıldızlı ürünleri Astoria Stefanel’de istediğiniz zaman inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç