İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

29 Kasım 2011 Salı

Marni’den H&M’e Özel Bahar KoleksiyonuModanın en sevilen markalarından biri olan, orjinal desenleri ve yaratıcı ruhu ile ünlü Marni, H&M için Marni’nin özünü yakalayan hem kadın hem de erkeklere yönelik bir bahar koleksiyonu tasarladı. 8 Mart 2012’de dünya çapında yaklaşık 260 mağazada satışa sunulacak olan koleksiyon, hem kıyafet hem de aksesuarları içeriyor. Koleksiyonun H&M fiyatlarıyla satışa sunulması ise, herkese Marni dünyasına girme fırsatı sunuyor. Dünya çapında mağazaları bulunan uluslararası lüks bir marka olan Marni, eğlenceli ve zarif olan desen, kesim ve siluetlerle kendi trendlerini belirleyen ve kendi yolunda ilerleyen bir marka. Markanın H&M için hazırladığı koleksiyon, hem uyumlu hem de tezat parçalarla kullanılmak üzere tasarlanmış güçlü renklerdeki desenler aracılığıyla, markayı ünlü kılan özgürlük ve deneme hissini tamamen yansıtıyor.
Kadın koleksiyonunda; renkler parlak ve desenler göz alıcı. Siluetler tamamen Marni’yi yansıtacak şekilde tam pilili etekler, elbiseler, kısa pantolonlar ve jakarlı trikoları içeriyor ve ipekten, bürümcük pamuklu popline kadar çok çeşitli kumaşlar yer alıyor. Koleksiyonda görünümü tamamlamak için takılar, ayakkabılar, çantalar ve eşarplar da kullanılmış. Erkek koleksiyonunda ise gerçek Marni erkek giyiminin rahat görünüm için yumuşak renkler ve kumaşlar seçilmiş. Desenler, erkeksi klasiklerin daha modern ve rahat silueti için, astar veya gömleklerde tezat ayrıntı olarak ustaca kullanılıyor.
Marni Kurucu ve Kreatif Direktörü Consuelo Castiglioni; ‘her zaman olduğu gibi desenlerle renkleri yan yana getirmeyi, sportif kullanışlı parçalar ekleyerek modern kabileyi Bauhaus grafikleriyle birleştirmeyi seviyorum’ derken H&M Kreatif Danışmanı Margareta van den Bosch ise düşüncelerini ‘koleksiyonu çok beğendik ve müşterilerimizin de aynı şekilde beğeneceğini umuyoruz. Marni’de yaptıkları her şeye modern bir hava katıyorlar. Desenler ve aksesuarlar eğlenceli ama şık bir şekilde bir araya getiriliyor. Koleksiyon tam da mükemmel bir zamanda, baharın hoş bir ifadesi şeklinde mağazalarda yerini alacak’ şeklinde dile getirdi.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç