İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

20 Kasım 2011 Pazar

Ajda Pekkan For Twist" 21 Kasım'da 1V1Y.COM'da!


Perakende dünyasının önde gelen isimlerinin ortaklığıyla kurulan ve üyelerine moda ve stil önerileri de sunan, sezonun hitlerini avantajlar ile buluşturarak internetten alışverişe yeni bir soluk getiren 1V1Y.COM “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” koleksiyonu ile farkını bir kez daha ortaya koyuyor. 

21 Kasım Pazartesi günü sınırlı sayıda sunulacak olan “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” koleksiyonuna 1V1Y.COM ile Türkiye’nin her yerinden anında ulaşılabilecek ve koleksiyon tüm Türkiye’den modaseverlere sunulacak. 

Koleksiyondan çizgiler 
Rock temasının hakim olduğu “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” koleksiyonu; her zamankinden daha seksi ve hiç olmadığı kadar asi bir tarz içerirken rahatlık ve şıklık ile bütünleşiyor. Koleksiyon Ajda Pekkan’ı ulaşılmaz bir yıldıza dönüştüren ışıltısını moda severlere de hissettiriyor.

Koleksiyonun vazgeçilmez detaylarından biri olan sırt dekoltesi “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” koleksiyonunun en dikkat çekici özelliği olarak ön planda yer alıyor. Deri ve püskül detayları ile farklılaşan koleksiyonda, kışın sembolü parkalar taş işlemeler ile ışıldıyor. 

Göz kamaştırıcı aksesuarlara da yer verilen “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” koleksiyonu, kalın deri korse kemerler, hacimli rock yüzükler, püskül detaylı ve yoğun zincir kullanımlı bilekliklerle de zenginleşiyor. 

Yeniliklerle büyümeye devam eden Bir Varmış Bir Yokmuş’a ulaşmak , “Ajda Pekkan for Twist Sonbahar Kış” Koleksiyonu ile tanışmak ve bu ayrıcalıklı dünyanın üyesi olmanız için www.1v1y.com’u ziyaret etmeniz ve üye olmanız yeterli. 

1 yorum:

Berna dedi ki...

nice!join me girls!

http://www.bernabozkurt.com/

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç