İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

4 Ekim 2011 Salı

FORUM FASHİON WEEK


Avrupalı genç tasarımcılar Marmara Forum'da buluşuyor...

'Yeni'liğin öncüsü Marmara Forum, yıl boyu düzenlediği birbirinden renkli etkinliklere şimdi de 'Fashion Week'i ekliyor. 1-9 Ekim 2011 tarihleri arasında Marmara Forum'da düzenlenecek Forum Fashion Week kapsamında, Avrupalı genç tasarımcılar, defileler, Elle Shopping Festival, ünlülerin “Şapka Sergisi” ve Brezilyalı ünlü model Dree Hemingway İstanbullularla buluşuyor.

Marmara Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi 1 - 9 Ekim tarihleri arasında moda ve sanatı bir araya getiren uluslararası bir moda haftası düzenliyor. Forum Fashion Week, dünyadan ve Türkiye'den ünlü isimlerin kullandığı ve birer sanat eseri olan şapkaların sergileneceği serginin yanı sıra, dünyanın en ünlü moda akademileri Paris Esmod, Londra Saint Martins, Münih Esmod, Milan Marangoni Istituto ve İstanbul Esmod'dan genç tasarımcıların koleksiyon sergilerine de ev sahipliği yapacak.

7-9 Ekim tarihleri arasında Forum İstanbul'da yer alan markaların 2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonlarının sergileneceği defilelere Türkiye'den de ünlü mankenler katılacak.

Moda haftası kapsamında Marmara Forum ve Elle Dergisi işbirliği ile 8-9 Ekim tarihleri arasında Elle Shopping Festival gerçekleştirilecek. Ell Shopping Festival'e Forum İstanbul'da bulunan markalar da çeşitli oranlarda indirim ve etkinliklerle katılacak.

Avrupalı genç tasarımcılar İstanbul'da buluşuyor...
Dünyanın en ünlü moda okulları Paris Esmod, Londra Saint Martins, Münih Esmod, Milan Marangoni Istituto ve İstanbul Esmod'un en başarılı ve gelecek vaat eden öğrencileri ve tasarımcılar Forum Fashion Week kapsamında İstanbul'a geliyorlar. Genç tasarımcılar, koleksiyonlarını 7-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek defilelerle İstanbulluların beğenisine sunacaklar.

Defileler, sezonun tüm detaylarını sunacak...
7 - 9 Ekim tarihlerinde üç ayrı defile ile Marmara Forum'da yer alan markalar, 2011-2012 sonbahar/kış koleksiyonlarını çarpıcı bir ortamda sunacak. Her gün Avrupalı genç modacıların koleksiyonları podyumda yer alacak.

Marmara Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi 1 - 9 Ekim tarihleri arasında moda ve sanatı bir araya getiren uluslararası bir moda haftası düzenliyor. Forum Fashion Week, dünyadan ve Türkiye’den ünlü isimlerin kullandığı ve birer sanat eseri olan şapkaların sergileneceği serginin yanı sıra, dünyanın en ünlü moda akademileri Paris Esmod, Londra Saint Martins, Münih Esmod, Milan Marangoni Istituto ve İstanbul Esmod'dan genç tasarımcıların koleksiyon sergilerine de ev sahipliği yapacak.

7-9 Ekim tarihleri arasında Forum İstanbul’da yer alan markaların 2011-2012 Sonbahar - Kış koleksiyonlarının sergileneceği defilelere Türkiye'den de ünlü mankenler katılacak.

Moda ve sanat etkinlikleri bir arada...

Sofistike ve entegre bir organizasyonla moda dünyasını tüketicilerle bir araya getirme hedefiyle düzenlenen Forum Fashinon Week organizasyonunda, moda ve sanatı birbirine bağlayan etkinlikler de yer alacak.

Dünyadan ve Türkiye'den pek çok ünlü ismin kullandığı ve birer sanat eseri olan şapkaların sergileneceği “Ünlü Şapkalar Sergisi”nin yanında, “Kendi Modanı Yarat” uygulaması, moda üzerine fotoğraf sergisi ve modaya esprili bir bakış atan karikatür sergisi İstanbullular ile buluşacak.

Marmara Forum'da düzenlenen Forum Fashinon Week kapsamında ayrıca, modanın vazgeçilmezi makyaj ve cilt bakımı konusunda Güzellik Noktaları da yer alacak. Güzellik markaları işbirliği ile Marmara Forum'un ziyaretçileri makyaj, cilt ve saç bakımı, beslenme ve stil danışmanlığı bölümlerinden faydalanabilecek.

Forum Fashion Week Takvimi;

  • 1-9 Ekim Moda-Sanat Etkinlikleri
  • 1-9 Ekim Güzellik Noktaları
  • 7-9 Ekim Defileler
  • 7-9 Ekim Avrupalı Genç Modacılar Buluşması
  • 8-9 Ekim Elle Shopping Festival

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç