İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Eylül 2011 Cuma

Kime daha çok yakışmış?


Kerry Washington ile Tulisa Contostavlos, Vivienne Westwood imzalı elbisenin farklı renkleri ile pişti oldu. Kerry Washington, elbisenin krem rengini tercih etti ve daha önce giydi. Tulisa Contostavlos’un tercihi ise siyah renkten yana oldu. Tulisa Contostavlos, ayakkabıları ve saç şekli ile piştinin de galibi oluyor.
Blumoon imzalı yılan derisi desenli elbise ile pişti olan Carmen Electra ile Vanessa Hudgens, tamamen farklı stilleri benimsedi. Carmen Electra, yılan derisi ayakkabı ve altın renkli takılarla görünümünü tamamladı. Vanessa Hudgens ise, sabahlık benzeri bir şal ve çeşitli aksesuarlarla kombin yaptı. İkisi de çok başarılı olamasa da, Vanessa Hudgens farklı seçimleri ile kazanıyor.
Isabel Lu imzasını taşıyan pembe renkli elbise ile pişti olan Bella Thorne ile Jenna Dewan arasındaayakkabıları dışında belirgin bir fark yok. Belle Thorne, mavi renkli bir ayakkabı tercih ederken, Jenna Dewan’ın tercihi ise ten renginden yana olmuş. Aksesuar seçimleri ile kazanan Jenna Dewan.
Olivia Wilde ile Julianne Moore, Tom Ford imzasını taşıyan siyah elbise ile pişti oldu. Hatta pişti olmakla kalmayıp, objektfilere de aynı pozu verdiler. Olivia Wilde, makyajı ve aksesuarları ile kusursuz görünüyor. Julianne Moore da çok güzel görünüyor, fakat ayakkabı seçimi dolayısıyla piştiyi de kaybediyor.
Amerika’nın en popüler yarışmaprogramlarından biri olan ‘X Factor’de jüri üyesi görevini üstlenen Kelly Rowland, yarışmanınbasın tanıtımında düzgün vücut hatlarını gözler önüne seren Versace imzalı bir elbise ile boy gösterdi. Ayakkabı tercihi ise Guiseppe Zanotti oldu.
Son filmi ‘Our Idiot Brother’ ın Los Angeles galasına katılan Zooey Deschanel’in tercihi Moschino 2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndan siyah-beyaz renklerin hakim olduğu bir elbise oldu. Elbisesini YSLayakkabılarla tamamladı.
Ünlü şarkıcı Ciara, geçtiğimiz hafta Christopher Kane’in 2011 sonbahar-kış koleksiyonundan transparan detayların göze çarptığı bir elbise giydi. Ciara, podyum versiyonunda dikkat çeken jel dolu cepleri çıkarttırmıştı. Ayakkabıları ise Christian Louboutin.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç