İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

23 Ağustos 2011 Salı

FRANSIZ STİLİ

Fransız stili; Sofistike, aynı zamanda dişi., Chanel’den Givenchy’e hepsinin dili ortaktır. Şık ve yalınlık esastır bu stilde. Fransız kadının tarzını, kendi tarzınıza yansıtabilirsiniz. Fransız kadınını, zorluk çekmeden stilinden anlayabilirsiniz. Yalın, fakat bir erkeğin ayaklarına kapanabilecek seksapelliği olan bir tarzdır.


Dünya artık küreselleşti, genç neslin farklı tercihleri ve etnik kültürün, bu tarzı etkilese de, yinede kürk ve bereden vazgeçemiyorlar. Bir kesim Fransız kadına hala terzi elinden giyiniyor.
Eğer, bu zarif tarzı uygulamak isterseniz, öncelikle bir terzi edinmelisiniz kendinize. Yeni akımları takip eden aynı zamanda klasik tarzı harmanlayan bir tezi tercih ederseniz, stilinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Günlük yaşamda sade, geceleri çekici ve dişi olmalısınız..


En güzel özelliklerinizi ön plana çıkarmalısınız, yüzünüzün güzelliğine güveniyorsanız, şık bir küpe ile bakışların yüzünüze odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuz orantılı ise yüksek belli etek veya pantolon giyebilirsiniz.

Fransız kadını gündüz, pastel renkleri kullanıyor. Gece tamamen farklı renklere bürünüyor, kırmızı, hardal, gri ve sarı gibi dikkat çekici renkleri tercih ediyorlar.
Bu stilin ön önemli kısmı, sadeliği ön plana alıp, bir yere dikkat toplamaktır. Örneğin sarı bir ceket giyip aynı rengi ayakkabınızda kullanamazsınız.

1 yorum:

gulden dedi ki...

çok güzel olmuş bu yazı:)

fransız kadını stili kesinlikle çok cool ve şık.

sevgiler
http://mochadaily.blogspot.com/

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç