İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

30 Ağustos 2011 Salı

Easy Couture & Pandora


''Easy Couture'' isminin yaptığı işi tam anlamıyla yansıttığı için seçen tasarımcı koleksiyonununtamamını 6 kişilik ekibi ile kendi atölyesinde özenle oluşturuyor. 2011 ilkbahar-yaz koleksiyonu için çizgili, puantiyeli maxi elbiselerincecik triko tulumlar, ipek şifon miniler, payet pantolonlar, tülbent şalvarlar, dantel şortlar hazırlayan yaratıcı ekip , ''Easy Couture by bo'' markasının tarzını smart-casual olarak tanımlıyor.
Kısa sürede Alaçatı'nın en popüler butiği haline gelen ''Easy Couture'' bu sezon bir ilke imza atıp dünyaca ünlü takı markası olan PANDORA'yı Çeşme Alaçatı'ya getiriyor. 


Her kesin kendine özel kolye ve bilezik tasarlamasına imkân tanıyan 
Pandora, başlatmış olduğu bu akımla, her kadının kendi hikâyesini oluşturmasına fırsat tanıyor. Pandora, bu farklı stili ile aynı zamanda insanların koleksiyon alışkanlıklarını tetikleyerek dünyada farklı bir akımın oluşmasına öncülük ediyor. Tamamıyla el üretimi olan ve el işçiliğinin gözle görülür derecede fazla olduğu Pandora, tasarımlarında kullandığı murano camı, zümrüt, pırlanta, yakut gibi değerli taşlardan oluşturduğu modellerde kadınların sadece gündüz değil özel anlarında da şık olmalarına imkân tanıyor. Satışa sunulduğuülkelerde modaya ve yeniliğe önem verenler tarafından büyük ilgi gören Pandora, dünyada ve Türkiye'de de yeni moda akımlarına bir yenisini daha ekleyecek gibi görünüyor. Danimarka'nın Kopenhag şehrindetasarımlarını hayata geçiren Pandora, 1500'ün üzerindeki modelleriyle dünyada en fazla satılan takı ve mücevher markası olarak kadınlarla buluşmaya devam ediyor. Dünyanın 50 
ülkesinde 10.000'den fazlasatış noktasında 200'ün üzerinde Pandora mağazasında satılan markanın bu başarısındaki en önemli etken ise kolye ve bileziklere takılan charm'lar... Her birinin kendine özgü anlamlarının olduğu charm'lar özellikletasarıma meraklı bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Türkiye'nin önde gelen saat ve takı distribütörü Saat&Saat, çok kısa süre önce bünyesine kattığı Pandora ile Türk moda severleri şık, marjinal, mistik ve sevimli tasarımlarla buluşturuyor.


Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç