İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

13 Kasım 2010 Cumartesi

2010 Victoria’s Secret Defilesi

Victoria’s secret’in melekleri yine podyumda moda rüzgarı estirdi. 2010 Victoria’s Secret Defilesi New York’ta gerçekleşti. Harika kombinleri ile bekleyenlerini mutlu eden marka Adriana Lima’nın açılışı ile başladı.
Katy Perry’nin performansı ile renklenen defile 30 kasımda yapılacaktı ama erken tarihe alındı.  Markanın bazı modelleri defileye katılamayacağı için bir endişe vardı.  Ama Victoria’s secret Katy Perry’nin de performanı ile başarılı şekilde gerçekleştirdi.

Victoria’s Secret 2010 Kasım Defilesi Perde Arkası


Herkesin hayranlıkla izlediği Victoria's Secret melekleri defileye işte böyle hazırlanıyorlar.

7 Kasım 2010 Pazar

Nars, Vintage Ojeler

Nars Kozmetiğin sonbahar makyaj koleksiyonundaki "vintage ojeler", bu sezon büyük ilgi göreceğe benziyor. Demi Moore, Keri Russel, Joan Allen, Daphne Guinnes, Eva Mendes gibi ünlülerin en son Emmy ödül törenlerinde kullandığı Nars "Vintage" oje koleksiyonu, canlandırılmış 5 gölge içeriyor..
Sezona ve modaya ayak uyduran ojeler klasik filmlerin temasından ilham alırken; isimlerini de sinema dünyasına damgasını vuran filmlerden almakta.

Mash
Sarıyla işlenmiş asker yeşili Kore Savaşı döneminde hastanede akıl sağlığını korumaya çalışanlarla ilgili bir komedi filmi.
King Kong
Altınla işlenmiş bakır kahvesi - Dev goril King Kong'un aşkının anlatıldığı bir klasik.
Zulu
Orman Yeşili - 1964'te CV Enfield tarafından yönetilen Stanley Baker ve Michael Caine'nin rol aldığı İngiliz savas filmi.
Full Metal Jacket Silah grisi - 1987 yılında Stanley Kubrick tarafından yönetilen An epic Vietnam War filminden.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç