İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

6 Kasım 2010 Cumartesi

H&M AÇILIYOR

Şehir efsanesi gerçek oldu H&M bugün Forum İstanbul'da ilk mağazası bugün açıldı. KMutlaka ziyaret edin.

GAP 2010 KIŞ KOLEKSİYONU


Gap 2010 2011 sonbahar kış için bir koleksiyon sundu.  Koleksiyonda dar pantolonlar, tüylüler, drapeler, uzun eldivenler dikkat çekenler rasında.
Mutlaka sizin zevkinize uyan birşeyler bulacaksınız bu koleksiyonda.

Jessica Alba: 2010 Elle Aralık Sayısında

Jessica Alba Elle aralık sayısı için poz vermiş. Yapılan makyaj , kullanılan ışık tekniği sebebi neyse zaten harika yüz hatlarına sahip olan Alba'yı daha da güzel göstermiş. Sizce de öyle değil mi?

Twigy'nin Yeni Reklam Kampanyası

TWIGY sonbahar-kış kampanyasıyla baştan ayağa aşk dolu. Fakat aşkın “toz “pembe romantik hali değil, ihmal ve ihanet sonrası “fırtınalı” kısmıyla… Kadın mı erkeği kışkırtan yoksa erkek mi baştan çıkmaya hazır? Suçlu olan hep erkek mi, yoksa erkeği suça teşvik eden kadın mı? Aşk bile bile kaybetmeyi göze almak demek mi? Sorularını yeni reklam kampanyasıyla gözler önüne seren Twigy, kadın ve erkeğin var olduğu sürece tartışılan bu konu başlığını en ateşli haliyle gözler önüne seriyor.

Eğer istersen aşk ayağına gelir…

İhmal kurbanı kadın, ihmalkar sevgilisinin terliklerini şömineye atarken bundan zevk alıyor almasına ama gerçeği söylemeyi de ihmal etmiyor. “Eğer istersen aşk ayağına gelir. Ama unutma aşkı yakan küçük ihmallerdir.” Kadın bu kadarla da kalmıyor, erkeğin TWIGY’lerini bazen tokatlamak bazen de fırlatmak için de kullanıyor. Erkeğin zararlı-zararsız kaçamakları, aşk oyunları… Sonunda pişman olup, hayatının gerçek kadınına dönüşleri… İşte tüm bu aşk oyunlarının sonuçları Twigy’nin yeni reklam kampanyasında…

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç