İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

29 Ekim 2010 Cuma

Ünlülerin Bootie Stilleri


CHRISTIAN LOUBOUTIN LEOPAR DESENLİ BOOTIE

Kim Kardashian yüksek stille dünyayı dolaşıyor. Ünlülerin sık sık görüntülendiği New York, Londra ve Paris Havaalanlarını ayağından çıkarmadığı Christian Louboutin leopar desenli botlarıyla sallıyor.


PROENZA SCHOULER BOOTIE

The City dizisi yıldızı ve stil sahibi ünlüler arasında yerini hızla alan Olivia Palermo, güncel tasarım kıyafetlerini Proenza Schouler’in gri bağcıklı bootieleri ile tamamlıyor.


BRIAN ATWOOD BOOTIE

Yükselen tasarımcı Suno, İtalyan Etro ya da Parisli Chanel.. Rachel Bilson Brian Atwood süet bootielerini, New York Moda Haftası boyunca giydiği her kıyafetin altında kullandı.


ISABEL MARANT BOOTIE
 
Ünlü oyuncu Kate Bosworth, bilek botu tarzındaki süet bootielerini her stile uyduruyor: gündelik kıyafetlerden, Los Angeles’ın gece hayatına kusursuz bir geçiş..

Burberry Winter Storms

Burberry'nin Winter Storms kapsül koleksiyonu mağazalardaki yerini aldı.

Genel olarak Burberry'nin "mega check" deseninin siyah, beyaz haliyle kullanıldığı bu ürün gamı, fermuarlar, deri detaylar ve metal zımbalarla detaylandırılmış.

Koleksiyon Kasım ayından itibaren İstinyePark, Bağdat Caddesi, Nişantaşı Burberry mağazalarında bulunabilecek. Ayrıca çocuk koleksiyonu da, yine İstinyePark ve yeni açılan Palladium mağazalarında görülebilir.

26 Ekim 2010 Salı

Louis Vuitton Çanta Koleksiyonu Sonbahar/Kış 2010/ 2011


Louis Vuitton yine farkını ortaya koymuş ve tüm koleksiyona sahip olmak isteyeceğimiz çanta modelleriyle çıkmış karşımıza. Şimdilik seyretmelik yetinelim.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç