İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

13 Ekim 2010 Çarşamba

Uzun Ömürlü Giysiler İçin

Büyük paralar ödeyerek aldığınız o çok sevdiğiniz kırmızı gömleğin renginin solmamasını istiyorsanız tavsiyelerimize kulak verin.

Aşağıda yer alan uygulamalara dikkat ettiğiniz takdirde, giysileriniz hem daha uzun ömürlü olacaktır hem de rengini çabucak kaybetmeyecektir. Giysilerinizin deforme olmasına engel olmak, uzun yıllar boyu rengini korumasını istiyorsanız tavsiyelerimizi dikkatle okuyun.

Yıkama konusunda dikkat edilecek hususlar:

-Koyu renkli giysileri birlikte yıkayın.
-Dİğer giysilere renk vermemesi için jeanlerinizi ters çevirip, koyu renkli giysilerinizle birlikte yıkayın.
-Pantolonlarınızı çitilemeyin.
-Giysilerinizi ters çevirerek yıkayın ve asarak kurutun.
-Kaliteli görünüm için triko ve "tencel" kumaş giysilerinizde biyolojik madde içeren deterjan kullanmayın, giysilerinizi yün şampuanı ile yıkayın.
-Suya dayanıklı giysiler makinede yıkandığında özelliğini kaybetmez.
-İpek hammeddesini içeren giysilerinizi sadece yün veya ipek şampuanı ile yıkayın.
-Kemer ve askı gibi ayrılabilir parçaları yıkamadan önce çıkarmanızı tavsiye ederiz.
-Mayo ve bikinilerinizi her kullanımdan sonra elde, deterjan kullanmadan soğuk suyla yıkayı

Ütüleme sırasında dikkat edilmesi gerekenler:
-Giysilerinizdeki baskı ve işlemeleri ütülemeyin.
-Pamuklu giysileri ütüleyebilir veya kurutma makinesinde kurutulabilir.
-Giysilerinizi ters çevirerek ütüleyin.
-Giysinlerinizde bulunan farklı materyeldeki süsleri (Örn: kürk) ütülemeyin.

Kurutma konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

-Trikolarınızı nemliyken şekillendirin, yayarak veya kurutma makinesinde kurutun.
-Manto ve kabanları diğer giysilerden ayrı yıkayın ve asarak kurutun.
-Manto ve kabanların kurutma makinesinde kurutulmamasını tavsiye ediyoruz.

12 Ekim 2010 Salı

Flormar Pretty SerisiFlormar Pretty Serisi 
Flormar, pretty serisi ile doğal görünümlü bir makyaj elde etmek artık çok kolay!
Pretty serisinin yumuşak ve doğal yapısı ile mükemmel ve bir o kadar da doğal görünüme kavuşacaksınız.Ciltteki kusurları kapatan ve cilde mat ve doğal bir görünüm kazandıran Pretty Compact Pudra, ciltte kalın ve rahatsız edici bir tabaka oluşturmuyor.

Pretty Compact Pudra, pürüzsüz bir şekilde cilde yayılarak yüze canlılık veriyor. İçeriğindeki vitaminler sayesinde besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip Pretty Compact Pudra, her tene uygun birbirinden farklı 6 farklı renk seçeneği sunuyor.Flormar professional make up tarafından geliştirilen, Pretty Compact Allık pürüzsüz bir cilt ile birlikte, canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Ultra ince bir yapıya sahip ve geliştirilen “Pretty Compact Allık”, özel geliştirilen mikro teknolojisiyle, ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlarken, gün boyu kalıcılığını koruyor. Doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayan Pretty Compact Allığın kadifemsi yapısı kolay sürme olanağı da sunuyor. Pretty Compact Allığın özel yapısı, cildin terleme ve yağlanma etkilerini absorbe ederek, yüzünüzün parlamasını önlerken, sağlıklı bir görünüm sağlıyor.

Ciltte kadifemsi ve pürüzsüz bir etki yaratan Pretty Compact Dörtlü Far’ın içeriğindeki kristal inci özü ile parlak bir etki yaratmanızı sağlıyor.

Pretty Compact Dörtlü Far’ın 6 farklı renk tonu, gözlerinizde mat ve pürüzsüz bir görünüm için sağlıyor.

114

Matchbox Vintage BoutiqueSaba - Verda Kuseyrioğlu kardeşlerin eski kıyafet, aksesuar ve objelere olan ilgilerini paylaştıkları Matchbox Vintage Boutique, stil sahibi yeni müşterilerini bekliyor.
Saba Kuseyrioğlu'nun Istituto Marangoni'de yaptığı Fashion Brand Management master'ı ve sektör deneyiminin, Verda'nın reklam söktöründe edindiği yaratıcı iş tecrübesiyle birleşmesiyle hayat bulan Matchbox mağazası, Londra, Berlin, Paris ve Amerika gibi önemli moda merkezlerinden özenle toplanıp br araya getirilen ürünleri ile dikkat çekiyor.
60,70 ve 80lerin esintilerini hissedeceginiz Matchbox'ta, büyük markaların klasikleşmiş hit parçalarını da bulmak mümkün. 60ların Mary Quant tarzı pop-art parcalarından, 70'lerin çiçek kızlarına, 80'lerin disco tarzı ceketlerinden tüm dönemlerin çanta, ayakkabı ve aksesuarlarına kadar çok genis bir ürün yelpazesi bulmak mumkün.

Matchbox Adres: Kılıçalipasa Mah. Matara Sokak No 14 Cihangir -Beyoglu

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç