İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

14 Ağustos 2010 Cumartesi

Kırmızı Aksesuarları Nasıl Kullanmalıyız?


• Çok fazla kırmızıya da kaçmamaya özen göstermeliniz, giyiminizin tek bir parçasının bir kemer, bir küpe ya da fuların kırmızı olması en şık ve elegan olanıdır; en fazla iki adet kırmızı aksesuarı bir seferde kullanmalısınız, aşırıya kaçmadan!

• Kırmızı aksesuarları tek renk kıyafetlerinizle birleştirmeye gayret gösterin, jean ile kullandığınızda ise koyu rengi tercih edin.

• Farklı desenler tercih ediyorsanız, içinde kırmızı olması işinizi kolaylaştırır. Ancak ne kadar az olursa, aksesuarınız o kadar çarpıcı olacaktır ve daha kaliteli görünecektir.


• Desenli bir kıyafetle kırmızı kullanmak istediğinizde, siyah-beyaz ya da lacivert-beyazla uyumlu olacağını unutmayın.

DÜĞÜN ÖNCESİ TERCİH EDİLEN ESTETİKLER HANGİLERİ?

Düğün günü, kadın ve erkekler içinde hayatlarında tüm gözlerin üzerlerinde olduğu en anlamlı gün. Evlenecek çiftler başta botoks ve dolgu olmak üzere, diş beyazlatmadan belini inceltmeye kadar, düğünden önce birçok operasyona 'evet' diyor. Bu özel güne hazırlıkta çiftlerin hangi cerrahi ve medikal müdahaleleri ne zaman tercih edip yaptırmaları gerektiğini Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Murat Özdemir açıklıyor.


Bembeyaz dişlerle ‘Evet’ demek için FDA onaylı Zoom 2 tercih ediliyor

Düğün gününüz belki de en çok gülümseyeceğiniz gün. Bu günü bembeyaz dişlerle karşılamak isteyenler kliniklerin kapısını çalıyor. Diş beyazlatma, gülme estetiğinde en hızlı yanıt alınan uygulama olmakla birlikte, doktor kontrolünde yapılması gereken, profesyonel görüş gerektiren özel bir uygulama. Özgüveni artıran, kişinin kendini daha rahat hissetmenizi sağlayacak 45 dakikalık bu uygulama en az iki yıl (doktor önerilerine uyulduğu takdirde) kalıcılık beyazlık getiriyor. Murat Özdemir; ArtPlast’ta FDA Onaylı Zoom 2 sistemini tercih ettiklerini, bu yöntemin diğer beyazlatma yöntemlerine göre minimum hassasiyet, maksimum beyazlatma ve maksimum kalıcılık sağladığı için en güvenli seçenek olarak tercih edildiğini ve evlilik planları öncesi en sık tercih edilen uygulamalar arasında olduğunu belirtiyor.

Kepçe kulak operasyonu ile gönül rahatlığıyla gelin topuzu yaptırabilirsiniz

Çocuk yaşlarda yapılması tavsiye edilen kepçe kulak operasyonları ülkemizde 20 yaş civarı daha sık yapılıyor. Bunu ailelerin problemin farkına geç varışı, operasyon kararını geç alışı ile açıklayan Özdemir; kepçe kulak ameliyatlarının büyük çoğunluğunun lokal anestezi altında rahatlıkla yapılabilen bir ameliyat olduğunu, genellikle 1.5-2 saat süren operasyon sonrası kişinin ayağa kalkıp dolaşabileceğini, eve gidebileceğini belirtiyor. Operasyon yaptıranlar iş hayatlarına 4-7 gün içinde dönebiliyor. Düğün öncesi tüm gözlerin üzerlerinde olacağı gelin ve damat adaylarının erteledikleri bu kulak operasyonunu yaptırdıklarından bahseden Özdemir, bu operasyonun diğer hazırlıkları da aksatmaması adına düğüne en az üç hafta kala yapılmasını tavsiye ediyor.

Düğün ve balayı öncesi botoks ve dolgu yaptıranlar artıyor

Düğünden birkaç gün önce bile yaptırabilen botoks ve dolgu işlemleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen kolay işlemlerden biri. Özellikle düğünden 10 gün önce yaptırılmasının uygun olduğunu belirten Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, botoksun kırışıklık tedavisindeki kullanımının dışında terlemeye engel olmak için yapılan cerrahi olmayan pratik bir işlem olduğunu vurguluyor.

Dekolte için göğüs estetiği…

Her kadın hayali olan gelinliği daha iyi taşıyabilmek, daha güzel görünmek ister. Bu konuda desteğe ihtiyacı olduğunu düşünenler, gelinlik dekoltesi için meme operasyonunu tercih ediyor. Dr. Özdemir “İstenilen gelinliği rahatça taşımak isteyenler; meme hacmi yeterli değilse meme protezi, memelerinde sarkma durumu söz konusu olan kişiler ise meme dikleştirme ve toparlama işlemlerini tercih ediyor.” diyor. Göğüs büyütme ve dikleştirme operasyonlarının düğüne en az bir ay kala yaptırılması tavsiye ediliyor ve gündelik hayata dönüş için 7-10 gün süre veriliyor.

Beğendiği gelinliğe sığmak isteyenler bel ve basenlerini vaser liposelection ile inceltiyor

Dr. Murat Özdemir, ArtPlast’ta uyguladıkları Vaser Liposelection’ın sadece yağ hücrelerini hedef alan, diğer dokulara zarar vermeyen bir yağ alma işlemi olduğunu ve ayak bileğinden boyuna kadar hemen tüm bölgelere uygulanabildiğini belirtiyor.

Sonuçları ve güvenilirliği açısından özellikle kontur problemi olan hastalarına bu yöntemi önerdiğini, iyileşme sürecinin kısalığı ve liposuction ameliyatları sonrası görülebilen düzensizlikler, çökmelerin Vaser Liposelection sonrasında görülmemesi, ağrı, sızı ve morluklarınsa çok daha az oluşması bu yöntemin düğün öncesi tercihini artırıyor. Özellikle hareketli bir dönem geçiren ve düğün ertesi balayını deniz tatili ile değerlendirecek olanlar kontürünü bu yöntemle düzeltiyor.

Göğüsleri büyük olan erkeklerin basit bir işlemle bu görünümden kurtulması mümkün…

Erkek meme dokusunun aşırı büyümesi olarak tanımlanan jinekomasti birçok nedene bağlı oluşabiliyor. Erkeklerde % 50-60 oranlarında görünen fakat çözümü pek bilinmeyen bir rahatsızlık olan Jinekomasti’yi Murat Özdemir “yaklaşık 1-1,5 saat süren, hastanın gündelik aktivitelerinde çok fazla değişiklik yaratmayan ve iz bırakmayan cerrahi bir girişim” olarak tanımlıyor. Daha çok yağ aldırma yöntemi olarak bildiğimiz liposuction; jinekomasti tedavisi için de kullanabiliyor. Bu işlem sonucu erkekler yaklaşık 1 ay içinde kusursuz bir görünüme sahip olup günlük yaşantılarına devam ediyorlar.

http://www.orhanmuratozdemir.com/

http://www.artplastestetik.com/

Uğur Mumcu Cad. 14/3 Gaziosmanpaşa-Çankaya ANKARA Tel: 0 (312) 448 23 61

13 Ağustos 2010 Cuma

Chanel Motorcu Botları

Bir dönemin modası Harley Davidson motorcu çizmelerini unutun.

Şimdi devir Chanel devri :)

Zara 2010 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Sıcakların kendini fazlasıyla hissettirdiği bu günlerde böyle kazaklar,trikolar gösterip içinizi bunaltmak istemeyiz ama konu Zara olunca durum değişiyor tabi :)

Gördüğünüz gibi Zara bu kış da adından çok söz ettireceğe benziyor.Sade ama şık bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.Mango 2010 Sonbahar-Kış Koleksiyonu


Mango’nun yeni koleksiyonundan görüntüler yayınlandı.

Yine birbirinden güzel parçaların yer aldığı koleksiyonda yüksek bel etek ve pantolonlar ön
plandaki detaylardan.Kahverengi,lacivert ve bej tonları dikkat çekiyor.GOSSIP GIRL ! Miss u


    Gossip Girl’ün 4. sezonu CW kanalında 13 Eylül tarihinde başlayacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu ünlüyü tanıdınız mı?


Manken Tuğçe Kazaz Charlie Chaplin kılığında Erol Albayrak tasarımları için kamera karşısına geçti.

Yaklaşık 3 yıl süren araştırma sürecinin ardından 20 kişilik atölye ekibi ile hummalı bir çalışma sürecini tamamlamak üzere olan Albayrak, koleksiyonunun çekimleri için İstanbul’a gelen ve çekimler boyunca kimi zaman satenler ve ipekler içinde seksi bir kadına dönüşürken kimi zamansa siyah smokini içinde Cinema koleksiyonunda stilize edilen tek sinema ikonu Charlie Chaplin kılığında görüntülenen Tuğçe Kazaz için “Cinema’nın başrolünde” yakıştırmasını yaptı.

8 Ağustos 2010 Pazar

EMMA WATSON'IN YENİ İMAJI

Emma Watson'ın yeni imajını gördünüz mü? Ben ilk bu siyah beyaz fotoğrafı gördüğümde çok beğendim. Yüzüne bakışlarına yeni saçının yakıştığını düşündüm. Eski dönemlerden fırlamış gibi görünüyor.
Ama bu saçı günlük haliyle görünce açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Peki siz beğendiniz mi?

MİU MİU 2011 KOLEKSİYONU

Miu miu 2011 için yine birbirinden şık ve eğlenceli parçaların bulunduğu bir koleksiyon hazırlamış. Giyinirken aynı zamanda kendini mutlu hissetmek isteyenler için.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç