İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

23 Temmuz 2010 Cuma

MADONNA ve DOLCE&GABBANA

Dolce Gabbana'nın Madonna ile yürüttüğü reklam kampanyası devam ediyor. İşte en yeni fotoğraflar.


Siyah saçlı Gülben


İzmir’in gözde tatil beldesi Alaçatı’da Nihat Odabaşı’nın objektifine yeni saçlarıyla poz veren Gülben Ergen aynı zamanda ‘Uzun Yol Şarkıları’ albümünde yer alan ‘Bir Şans Daha’ isimli şarkıya klip çekti.
28 Temmuz’da Kuruçeşme Arena’da vereceği konserine hazırlanan Ergen, yeni iki kostüm diktiriyor.
Sizi bilmem ama bence hoş bir değişim olmuş bu saçlar.
Klipten bir kaç kare ;

KARDASHİAN KARDEŞLERİN YENİ MAYO KOLEKSİYONU

Artık her isteyen istediği gibi bir koleksiyon hazırlayabiliyor. Buna son örnek her işe el atmış durumda olan Kardashian kardeşler olmalı. Sizin için koleksiyonlarına ait birkaç modeli yayınlıyorum. Bakalım beğenecek misiniz?

22 Temmuz 2010 Perşembe

Nike Dunk Spor Ayakkabıları

Müşterilerin siparişine göre üretilen Nike Dunks’ lar üzerinde istediğiniz resmi, istediğiniz deseni, istediğiniz renkleri harmanlayarak hayalinizdeki spor ayakkabısını yaratabiliyorsunuz. Bir nevi ayakkabılarınızın tasarımını siz yapıyorsunuz… Fiyatları $385 – $1,153 aralığında değişiyor.

21 Temmuz 2010 Çarşamba

MOSCHİNO KALPLİ GÖZLÜKLERİ

İMA Mezuniyet Sergisi

MA'da tasarım bölümünü tamamlayan öğrenciler, mezuniyet sergisinde kendi tasarımlarını moda severlerle buluşturma fırsatı buldu. Moda dünyasından önemli isimlerin davetli olduğu sergi açılışında, İMA'nın yeni mezunları diplomalarını da aldı.
Mezuniyet töreninde konuşan İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İMA'nın yetiştirdiği her yeni genç tasarımcının sektör için büyük önem taşıdığının altını çizerek, tasarımda yaratıcılığı endüstrinin ihtiyaçlarıyla harmanlayarak, bu akışta modanın her alanına dokunmayı hedeflediklerini belirtti.Hikmet Tanrıverdi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Öğrencilerimiz endüstri ile iç içe yürüttükleri pek çok proje ile değerli deneyimler kazandılar ve şimdi araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı süreci disipline etmeyi başarabilecek vizyon sahibi bireyler olarak global rekabette kendi yollarını bulma aşamasındalar. Türk moda endüstrisi için çok değerli olan genç tasarımcılarımıza başarılar diliyoruz."

  Genç tasarımcıların diplomalarını almalarının ardından, öğrencilerin kendi tasarımlarından oluşan sergi gezildi. Törenin ardından düzenlenen kokteyl ile etkinlik sona erdi.

BEYAZ ÇORAP MODASI

Beyaz çorap sadece okulda giyilmeli diyenlerdenseniz birde bu fotoğraflara bakın. Belki fikriniz değişir.
Kışında beyaz giymeyi seven ya da cesareti olanlar için birkaç model daha ;

Roberto Cavalli Gisele Bundchen İle Ortalığı Yakıyor
BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç