İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Temmuz 2010 Cuma

YAZIN COŞKUSUNU GOLDAŞ İLE YAŞAYIN

Goldaş, baharın gelişini yepyeni bir koleksiyonla kutluyor. Renklerin dansını yansıtan Colorfull Koleksiyonu, doğanın yeniden canlandığı baharın coşkusunu doyasıya hissetmek isteyenler için tasarlandı. Koleksiyon, papatya ve kelebek formunun kullanıldığı tasarımları kadar, her biri farklı bir sembolik anlam taşıyan renkli doğal taşları ile de çok iddialı.
Uzun kış mevsiminin ardından yenilenmek ve canlanmak için renklerin pozitif enerjisini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sarı, mavi, mor, yeşil, turuncu ve kırmızı taşların yarattığı renk cümbüşü, yüzük, bileklik ve kolyelerden oluşan takıları göz alıcı kılıyor. Colorfull Koleksiyonu’nda kullanılan blue topaz, ametist, sitrin, peridot, turmalin, safir gibi doğal taşlar, renkleri ile büyülerken sembolik anlamları ile de merak uyandırıyor.
Aşk ve bereket taşı olduğuna inanılan blue topaz, kişisel gücün sembolü kabul edilir. Sitrin güzel düşleri simgeler, peridot ise umudun, bolluk ve bereketin taşıdır. Ruh sağlığının ve sadakatin taşı olarak bilinen safirin, kişiyi kin ve nefret gibi kötü duygulardan arındırdığına inanılır. Turmalin ise kişiye sosyal bir popülarite kazandırır ve arkadaşlıkları geliştirir. Turmalin ayrıca bilgi, zekâ ve sanatsal sezginin taşı kabul edilir. Colorfull Koleksiyonu’ndaki bir diğer taş olan ametist, mor rengi ile asaletin simgesidir. Onu üzerinde taşıyana şans getiren bu taş, nazara ve dışarıdan gelen yoğun enerjiye karşı korur.

Sarı altın ve renkli doğal taşların, hem neşeli hem de zevkli tasarımlarda buluştuğu Goldaş Colorfull Koleksiyonu, içinizde kelebekler uçuşturacak kadar eğlenceli. Hatta taşların kelebek ve papatya formunda dizildiği yüzükler, tam aradığınız tarzda olabilir. Koleksiyonu görmek için http://www.goldas.com/ ’a girip, en yakın Goldaş mağazasının adresine ulaşmanız yeterli.


TIRNAKLARDA NEON RENKLER

Modayı takip edenler, 80’ler ruhunu yaşamayı sevenler, kendi stilini yaratırken cesaretini asla kaybetmeyenler! Pastel Kozmetik tarafından 5 ayrı neon renkte üretilen ojeler tam size göre. Sür ojeni tırnağına, sen de renk kat hayatına.

Heyecanlı bir kişiliğe sahip, cesaretini her zaman dışa vurmaya hazır ve eğlenceli tarzını tüm kıyafetleri ve aksesuarlarıyla desteklemeyi sevenler bu yaz tırnaklarına neon renkler dışında bir oje sürmek istemeyecekler. Pastel Kozmetik 2010 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden renkli ojeler, tırnaklarıyla karşısındakileri büyülemekten, her ortamda adının geçmesinden hoşlananlara sesleniyor.

Sokak modası, 80’li yıllarda moda ve güzellik trendlerini alt üst eden neon renklerin 2010 yazına da damgasını vuracağını şimdiden gösteriyor. Baz olarak çok açık beyaz veya bej rengi bir ojeyle kullanıldığında tonu belirginleşen neon renkli ojeler, ışıltılı ve parlak hava kattığı tırnaklarınızla farklılaşmanızı sağlayacak.

Örtücü özelliğiyle tırnaklarınızın çekiciliğini artıran, kolayca sürülen ve uzun süre kalıcılığını koruyan fuşya, pembe, turuncu, mor ve sarı renklerdeki Pastel neon oje çeşitleri tüm seçkin parfümerilerde. Her kıyafetinize uygun bir renk bulabileceğiniz Pastel standlarını ziyaret etmeden oje alışverişinizi tamamlamayın.

MIU MIU 2010 GÖZLÜK MODELLERİ

Miu miu 2010 gözlük modelleri rengarenk ve çok şeker. Pastel tonların tercih edildiği bu gözlükleri yaz boyunca çıkarmak istemeyeceksiniz.

O da artık evli ; Megan Fox


Hollywood'un yeni gözdesi Megan Fox'un uzatmalı nişanlısı Brian Austin Green ile Hawaii'de kıydığı sürpriz nikahtan fotoğraflar ortaya çıktı.


5 Temmuz 2010 Pazartesi

NİKE GLADYATÖR SANDALET MODELLERİ

Sporu hayatının bir parçası haline getirenler, sandaletlerinde de Nike’tan vazgeçemeyecekler. Yaz sıcağının etkisini azaltan sandaletlere sportif bir yorum getiren Nike, gladyatör modeliyle sezonun gözdesi olacağa benziyor. Yumuşak tabanı ve burun kısmında bulunan esnek lastiği sayesinde hareket kolaylığı sağlayan sandaletler değişik renklerde sunuluyor.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç