İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

1 Temmuz 2010 Perşembe

Bugün ZARA'da İndirim Var!!!

Zara'nın büyük heyecanla beklenen indirimi bugün başladı.Zara grubuna dahil olan Pull and Bear , Massimo Dutti , Bershka , Stradivarius , Oysho ve Zara Home gibi markalarda bu indirime dahil. Sakın kaçırmayın! 

30 Haziran 2010 Çarşamba

Bihter Gibi Giyinmek İster Misiniz?

Son zamanlarda herkesin hiçbir dakikasını kaçırmadan, final bölümünü ise nefesini tutarak izlediği dizi hangisi diye sorsak eminiz alacağımız tek cevap '' AŞK-I MEMNU '' olur. Sadece senaryo ve oyunculuk alanlarında değil giyim ve mekan konularında da önder olan bu dizi bir konuda daha adından söz ettiriyor son günlerde.
 Her bölümde hayranlıkla izlediğimiz karakterlerin giydiği tüm kıyafetlere artık sahip olabiliriz. Sinemoda adlı site başta Aşk-ı memnu olmak üzere birçok dizide oyuncuların giydiği kıyafetlere ve kullandıkları aksesuarlara sahip olmamızı sağlıyor.Henüz çok yeni olan sitede şimdilik sadece Aşk-ı memnu dizisinde kullanılan kıyafetlere ulaşım var. Online satış başlamadığı için bu kıyafetleri bulabileceğimiz en yakın mağazaların adresleri verilmiş.

Dizilerin dışında izlediğimiz sinema filmlerine ait kostümler ve hatta sevdiğimiz sanatçıların kıyafetleride Sinemoda da yer alacak.Şimdiden bu siteyi takibe almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç